Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.1. 2016 09:23
šokující přiznání

Unikly dopisy Kramného z vězení: Intimní vyznání milence

Už zítra vynese Ostravský soud rozsudek nad Petrem Kramným, který je obžalovaný z vraždy manželky a dcery na dovolené v Egyptě v červenci roku 2013. A den právě dnes se přitom na veřejnosti objevilo několik dopisů, které před závěrem procesu posílal Kramný z vězení své přítelkyni.

Dopisy jsou z velké části intimní. Z  některých pasáží se dá ale usuzovat, že Petr Kramný se smrtí své rodiny už příliš netrápí. "Já mám po takový životní smůle konečně štěstí. Štěstíčko, které mě potkalo, se jmenuje Vanduška. A já si tě nechci nikým a ničím nechat vzít. Nikdy. V mém životě je vždy místo jen pro jednu ženu a to místo je jenom tvé," píše se v dopise.

 

Kramný ve svých dopisech nijak konkrétně nezmiňuje soudní proces a nevzpomíná ani na zemřelou manželku s dcerou. Sice dělá pravopisné chyby - občas mu chybí háčky a čárky nad písmeny, často čárky ve větách - ale celkově působí jeho písemný projev velmi kultivovaně.

 

 

Zajímavé je, že svou přítelkyni varuje před cestou do zahraničí. "Vím, že je to úplně zbytečný psát. Ale nejrozumnější by bylo vůbec nikam neletět - a tím předejít tomu, že se může něco stát."

 

Dopisy psal Kramný na začátku prosince. Předtím, než u soudu revizní znalecký posudek potvrdil verzi obžaloby - tedy že Kramného žena a dcera zemřely po zásahu elektrickým proudem.

 

 

S nepříznivým posudkem Kramný zřejmě nepočítal. Očekává totiž, že ho soud osvobodí. "Venku se pro mě určitě některý věci změní. Žádnej strach, bezmoc a samota. To vše nahradí štěstí. Budoucnost a společný život."

 

Za zmínku stojí, jak se Kramný v jednom z dopisů podepsal. "Tvůj CHAMELEON Petr." Za chameleony se přitom obvykle označují lidé, kteří se přetvařují.

 

Není jasné, jak se Kramného dopisy na veřejnost dostaly. Nelze zatím vyloučit, že je mohl někdo zkopírovat třeba před jejich odesláním z věznice.
 

TN.cz/ych, Hanuš Hanslík

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.1. | 20:39 spinex
22
SatanTrousilovy krokodýlí slzy. Běž si zaplakat do ubytovny za svými kamarády z ...
7.1. | 06:23 roko-lanek
-29
Kramny je nevinny.
7.1. | 11:58 satanastatanas
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Kuwa, koukam ze Bakuluv ustav pretahl vecerku..A Kramnovrah zase jednou prozil Orgasmus..Jeste ted ho svrbi prditko..Dobre mu tak! Je suis Kramny!
7.1. | 06:23 roko-lanek
-29
Náhlasit nevhodný komentář
Kramny je nevinny.
7.1. | 06:20 Jusa123
19
Náhlasit nevhodný komentář
Rejže předvedla co všechno je schopna udělat pro klienta a ten ji ocenil dopisy a jméno je jen krycí manévr.Protože jen ona s ním může být ve "styku",třeba to mezi nimi zajiskřilo natolik že si dělají plány do budoucna,když tak oba věří že to vyjde.Prachy mají rádi oba tak vo co gou?
7.1. | 05:48 josefvyskoc
-3
Náhlasit nevhodný komentář
když gayove pláčou za stříbrných nocí... ten zármutek váží co pírko ne víc... jejich bolest je stálá jako sníh o Vánocích ...gayum co teď pláčou zas zjasní se víc...♫♪♫♪ :) ...
7.1. | 00:03 marty2702
6
Náhlasit nevhodný komentář
Sem tedy zvědavej jak to s Kramným zítra dopadne jestli ho odsoudí nebo pustí
6.1. | 23:47 kramnyjevrah
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Basmati si da vizoura ta coura. Basmati si da vizoura ta coura Basmati si da vizoura ta coura Basmati si da vizoura ta coura Basmati si da vizoura ta coura Basmati si da vizoura ta coura Basmati si da vizoura ta coura Basmati si da vizoura ta coura
6.1. | 23:46 kramnyjevrah
3
Náhlasit nevhodný komentář
Rejze si poradne naplni ploskanu a bude nasavat pred a po soudu a o prestavce.doplnit hladinu je treba co?ty ztroskotala zlobabo.nic ti nejde ty zoufalkyne a opet ztroskotas tvuj hnusna spino!
6.1. | 23:44 wp2t
-9
Náhlasit nevhodný komentář
Údernější stejně bylo jak rozhlásili, že se jim podařilo obnovit z Kramného foťáku fotku nahé Klárky na gauči. Jak si může tatínek fotit takhle svou dceru, no né? Ale pak z toho stejně nic nedokázala vyrobit ani norská neziskovka ovládající ty české. Museli se pustit do těch konstrukcí z jiné strany
6.1. | 23:43 kramnyjevrah
11
Náhlasit nevhodný komentář
Kramnokurva dostane takovou analniistimulaci ve sprse ,ze prde mit prdell jak hadice od mlekarenskeho auta.vrah a nekrofil.kramnovrah by mel viset.
6.1. | 23:40 wp2t
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Děkuji za mínusy, přesně sem vás odhadl. Zkuste si porovnat dva články hned vedle sebe - Kramného intimní korespondence s milenkou z vězení zde a hackeři zveřejňují údaje i o dětech politiků. Co zjistila policie? Ještě vás nic netrklo? Tak pak je milá ovečko už zase čas na stříhání.