Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2016 21:31
Jana a Dan

Únosce nás zmátl, přiznala policie. Poprvé ukázala interiér garáže

Zdroj: TV Nova

Policie dnes poprvé promluvila k případu unesených dětí z Litoměřicka. Na tiskové konferenci ukázala, jak vypadal interiér vězení, ve kterém 16letého chlapce a 13letou dívku 10 dnů držel únosce. Zároveň vyšetřovatelé odmítli, že by na zavolání rodičů, nereagovali dost rychle.

Podle vyšetřovatelů policie reagovala prakticky okamžitě, jakmile rodiče rozluštili šifry z dopisu jejich vězněného syna a objevili na ústeckém Střekově garáž, kde byly děti vězněny.

 

Vyšetřovatelé také uvedli, že únos dětí nepatřil mezi vyšetřovací verze jejich zmizení. Podle nich vše nasvědčovalo tomu, že děti samy utekly. Když únosce odeslal jejich dopisy rodinám ze 70 kilometrů vzdálených Doks, aby policii zmátl, vyšlo mu to, protože policie se skutečně zaměřila primárně na pátrání dětech v této lokalitě.

 

 

Tohle je první a pravděpodobně i jediná fotografie interiéru garáže, kde děti únosce 10 dnů věznil. Víc jich policie nezveřejní.

 

Interiér byl evidentně velmi pečlivě připravený na to, že v něm někdo bude bydlet. Vyšetřování prý nekončí, policie se teď zaměří na to, jestli únosce neměl komplice a především kde přišel ke sbírce dětského porna, které dětem v garáži pouštěl.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Únos a nejvyšší výkupné historie: Gangsteři chtějí za tchýni Šunkovou miliardu!

DOJEMNÉ SETKÁNÍ: Rodiče našli pohřešovanou dceru po 10 letech. Neuvěříte, jakým způsobem přežila

mom/Martin Kočárek TN.cz
Reklama