Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.2. 2016 09:09
Znásilnění ve Vídni

Uprchlík znásilnil chlapce (10). Bránil se, že mu chyběl sex!

Malý chlapec v akvaparku
Zdroj: Profimedia
Malý chlapec v akvaparku - ilustrační foto

Dvacetiletý uprchlík z Iráku znásilnil na začátku prosince v převlékací kabince vídeňského akvaparku teprve desetiletého chlapce. Ten musel být hospitalizován v nemocnic. Uprchlíka policisté na místě zatkli. Bránil se tím, že už čtyři měsíce neměl sex a že potřeboval uvolnit "přebytek sexuální energie".

Chlapec si horor prožil už 5. prosince, rakouská policie zveřejnila informace o znásilnění až s dvouměsíčním zpožděním. Policisté se snažili bránit soukromí oběti. Zvěsti o hrůzném činu mladého Iráčana ale unikly na sociální sítě.

 

Čin nahlásil plavčík, za kterým brečící zraněný chlapec přišel. Hoch musel být hospitalizován. Uprchlíka policisté našli, jak se baví na skákacím prkně. K činu se útočník přiznal.

 

Uprchlík do Rakouska přišel tzv. balkánskou cestou v září. Živil se ve Vídni jako taxikář. Podle listu Kronen Zeitung věděl, že je to "chyba" a chlapce "nechtěl nijak poznamenat". Iráčan u výslechu řekl, že takový čin "je zakázán ve všech zemích na světě", včetně Iráku. Prý nebyl vždy takhle nemocný a v Iráku má ženu a dceru.

 

 

 

Útočník si ale prý nemohl pomoci, protože už neměl sex čtyři měsíce a nemohl si pomoci, protože měl "přebytek sexuální energie".

 

Rakouská policie vyšetřuje ještě jeden podobný případ, uvedl britský list Daily Mail. Šestadvacetiletý Syřan byl zatčen za znásilnění teprve třináctileté dívky. Policistům se bránil tím, že na sex s dívkou měl plné právo, protože se s ní v Sýrii oženil.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OTŘESNÉ: Neměcko trápí sexuální útoky! Uprchlíci lační po místních ženách!

Vybíraví uprchlíci: Nelíbilo se jim ubytování a tři dny odmítali vystoupit z autobusu

vbo