Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.1. 2018 20:37
Konec hádek

Tereza H. je ostře sledována! Vznikl kvůli ní speciální tým

Zdroj: TV Nova

Pákistánské úřady, které se už několik dní přetahují o to, kdo je nejpovolanější k vyšetřování a vyslýchání Češky Terezy H., která měla v kufru devět kilo heroinu, došly ke kompromisu. Místo dohadování vyšetřovatelé spojí síly.

O velkou drogovou kauzu se přetahují tří instituce - celníci, letištní bezpečnostní síly a protidrogová centrála. Místní média dokonce píší, že úřady spolu kvůli české blondýnce s kufrem plným drog válčí.


Nyní to ovšem vypadá, že "válka" je u konce a byla podepsána mírová smlouva. Jak totiž píše portál Daily Pakistan, znesvářené instituce se dohodly na vytvoření společného vyšetřovacího týmu, který bude Česku vyslýchat a vyšetřovat.Součástí týmu navíc bude kromě zástupců již zmíněných pákistánských orgánů bude i pracovník místní rozvědky. Kromě Terezy H. budou vyšetřovatelé vyslýchat i zaměstnance přepážek, kteří nechali blondýnku projít dvěma kontrolními stanovišti speciálně určenými na vyhledávání narkotik.

 

Češka z Uherského Hradiště byla na letišti v Láhauru zatčena minulý týden těsně před nástupem do letadla. Celníci vzápětí v jejím kufru objevili asi devět kilo heroinu.

 

118

GALERIE: Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pakistánu

Zdroj: facebook

Češka zadržená v Pákistánu - 1

Hodnocení:


Tereza nejprve tvrdila, že o drogách neví, že veze jen dárky, později se ale přiznala a začala vypovídat. Na základě jejích informací později proběhlo několik razií.

 

Pusťte si úterní reportáž:

pez TN.cz
Reklama