Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.1. 2016 13:49
Smrt Ransdorfa

Utajený převoz na jinou patologii! Pochybnosti kolem úmrtí?

Miloslav Ransdorf
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Miloslav Ransdorf na tiskové konferenci ke švýcarské kauze

Smrt europoslance Miloslava Ransdorfa možná obcházejí pochybnosti! Podle neoficiálních informací TN.cz bylo Ransdorfovo tělo převezeno k pitvě na Ústav soudního lékařství v Praze ve Studničkově ulici.

Komunistický europoslanec zemřel v pátek 22. ledna. Jeho žena jej dopoledne našla v bezvědomí. Ransdorfa převezli do pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), kde ale o několik hodin později zemřel. Příčinou smrti měla být mozková příhoda.

 

Pacienty, kteří zemřou na oddělení nemocnice, normálně pitvá patologie příslušného zařízení. Podle informací TN.cz bylo ale Ransdorfovo tělo převezeno do Ústavu soudního lékařství v pražské Studničkově ulici. Podle informací TN.cz ale na lékařskou, nikoliv soudní, pitvu.

 

Soudní pitvu by Ústav soudního lékařství prováděl na základě nařízení policie. Lékařskou pitvu si mohla objednat kupříkladu rodina, pokud by nesouhlasila se závěry pitvy provedené v IKEM, trvala na provedení pitvy, ale nemocnice ji odmítla udělat a případ uzavřela jako přirozené úmrtí, nebo si výslovně nepřála, aby pitvu prováděli patologové v IKEM.

 

 

Pohřeb europoslance Ransdorfa je naplánován na pátek 29. ledna na 12 hodin. Uskuteční se ve velké obřadní síni krematoria v Praze - Strašnicích. Podle informací webu Novinky.cz platí pohřeb Ransdorfova domovská strana KSČM a organizuje jej europoslancova asistentka Helena Suchá.

 

V Evropském parlamentu nahradí zesnulého Ransdorfa jeho spolustraník Jaromír Kohlíček. S prací europoslance má bohaté zkušenosti, v Evropském parlamentu zasedal dvě volební období. V roce 2014 se ve volbách před něj dostal právě Miloslav Ransdorf a Kohlíček se stal prvním náhradníkem. KSČM má ještě další dva europoslance, Kateřinu Konečnou a Jiřího Maštálku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Z toho mrazí! Takhle vypadá mrtvý manžel Celine Dion

Pochovávali svého milovaného, když v tom se stalo něco děsivého a všichni začali křičet!

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.1. | 11:53 roko-lanek
31
Byl to poctivy člověk proto si nic nenekradl jak Vondra,Bem,Topolanek,Nečas ...
26.1. | 16:05 lololax
-16
Hlavní je, že je ten bolševické parchant v pánu! Ostatní by ho mohli následovat!
26.1. | 19:56 pichav
-1
Náhlasit nevhodný komentář
NEJSEM PLACENY KOMENTATOR !!!! TAK ZE MNE NEDOTANETE NAZOR !!!! CHAPU ZE TATU MA DCERA RADA !!!!
26.1. | 19:20 satanastatanas
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Kramnyjevrahu, nemuzes si pindit honika nekde jinde? Proc si nevezmes toho Strasimi, ten ti ho i preblafne! Nebo Drzku, ten kdyz se ztopori tak prepada na zada!
26.1. | 18:28 jan hrabalek
2
Náhlasit nevhodný komentář
jak tady čtu tak kdyby byli ve vládě kramnýjevrah, držka,a trasimi tak v roce 89už jsme dohnali Německo a všechny západní země měli svobodu o jaké snila Margaret,měli bychom podle komunistického hesla všichni hodně nebyli by nezaměstnaní,bezdomovcižádní teroristi atd. no nechám to na nich
26.1. | 18:16 kramnyjevrah
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Mila uz prca lenina a pritom lize maovi koule.stalin odpociva ma rozjebanou rudou prdell;) jojo ten nas krivohuby mila otec klause ml. To je jasny tam kamen prca cihlu...livinka je preoperovanej grebenicek...tfuj
26.1. | 18:13 kramnyjevrah
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Teho urcite zabili agenti ze svajcu...moc toho vedel;)) ten intelektual z rude prdelle. Doufam ze ho v pekle budou certi do te jeho krive huby sukatt od rana do vecera zmrdaa!
26.1. | 18:11 kramnyjevrah
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Hehe a ma po prdeli ta krivohuba mrdkaa...mrtvej komous dobrej komous jeste grebenicka semelku a bude lip;)))
26.1. | 18:01 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Putin potrebuje resit jine veci nez se v zemich ktere hodla obsadit zabyvat jeste teroristy.co myslite.co ozungr a vlezdoprdelista Zeman asi vi??
26.1. | 18:01 roko-lanek
2
Náhlasit nevhodný komentář
Když pominu Sobotkovo nízké IQ, které mu umožňuje takto reagovat, tak je zajímavé, že prezidenta se bojí ale čmoudy s kalašnikovy by vítal stejně jako eurobába...
26.1. | 18:00 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nebo snad ona trojka Zeman,Klaus,Randsdorf z obdobi fungovani tzv,prognostickeho ustavu coz byl eumenisticky vyraz pro spionazni odbor vedi neco co vy ne??Jak jsem rikal.Pravdu mate pred ocima a stale kafrate.
26.1. | 17:59 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Myslim si ze Putin ajeho nomenklatura jako znalec vojesnke taktiky velmi dobre vi co dela a je to jeden z prvnich kroku vojenske agrees ktera bude nasledovat jak na Ukrajine tak v zemich kterym se nejakym zazracnym zpusobem vlna vyhla.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme