Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.1. 2018 12:02
policejní manévry

Útočníci v libereckém obchodě ubodali ženu. Jsou na útěku!

Zdroj: TV Nova

Dvojice mužů zaútočila v pátek ráno nožem na muže a ženu v prodejně potravin ve Vratislavicích nad Nisou. Žena následkům zranění na místě podlehla, muž skončil ve vážném stavu v nemocnici. Po útočnících pátrá policie.

K útoku došlo v pátek kolem půl desáté dopoledne v Dopravní ulici v liberecké městské čtvrti Vratislavice nad Nisou. Přivolaní policisté tady v prodejně potravin našli pobodaného muže a ženu.

 

"Policisté okamžitě začali s resuscitací ženy a pokračovali v ní až do příjezdu záchranářů. Ti ale po 40 minutách museli konstatovat smrt," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Muže s vážnými zraněními převezli záchranáři do Krajské nemocnice v Liberci.

 

Podle svědků, se kterými televize Nova mluvila, bodl jeden z lupičů ženu přímo do krku. Pak se oba dali na útěk.

 

Útočit měli dva muži, jejichž totožnost zatím policie nezná. Okamžitě se rozjelo rozsáhlé pátrání, do akce je zapojeno několik hlídek, policisté prověřují záznamy z bezpečnostních kamer. 

 

 

"Jeden z mužů byl oblečen v maskáčových kalhotách a černé bundě s kapucí," upřesnila mluvčí s tím, že bližší popis útočníků nemají. Motiv činu prozatím není jasný, policisté pracují na ohledání místa činu.

mom/Ivan Berka TN.cz