Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 8. 2017
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Muž přepadl a spoutal ženu
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.

Kriminalisté prošetřují případ brutálního napadení v Chebu, ke kterému se k údivu vyšetřovatelů sám přihlásil pětačtyřicetiletý muž z Klatovska. Policisté nyní muže podezírají ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

 

"Trestného činu se měl muž dopustit tím, že dne 31. července 2017 v nočních hodinách v Chebu na ulici Hračkářská přepadl dvacetiletou ženu. Po ženě chtěl peníze, při tom jí několikrát udeřil a poté co mu je žena odmítla vydat, prohledal jí kapsy a kabelku," vysvětlil okolnosti incidentu policejní mluvčí Daniel Dvořák.

 

 

Žena přišla o mobilní telefon a peněženku s finanční hotovostí. "Poté ženě ještě svázal ruce i nohy a z místa utekl. Žena utrpěla poranění, která si vyžádala ošetření," dodal Dvořák.

 

Chebští policisté a kriminalisté začali po muži pátrat, ten se však téhož dne dostavil na policii v Chebu, kam se přišel sám nahlásit. "Policisté muže zadrželi a umístili do policejní cely. Dne 1. srpna 2017 podali chebští kriminalisté podnět státnímu zástupci k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby," zakončil mluvčí s tím, že v případě prokázání viny muži hrozí až deset let vězení.

lud TN.cz