Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.2. 2018 21:51
incident v Plzni

Útok ve škole! Žárlivý mladík (21) napadl studentku, byla těhotná

Zdroj: TV Nova

O pořádný poprask se ve čtvrtek na plzeňské střední škole postaral jedenadvacetiletý mladík. Podle policie napadl těhotnou studentku (18), pak vyskočil z okna a dal se na útěk. Spravedlnosti ale dlouho neutíkal. Policisté ho do dvaceti minut dopadli.

Incident se odehrál na Střední odborné škole profesora Švejcara v Plzni. Do budovy vstoupil mladík, který se tvářil jako návštěva. O přestávce ale zatáhl studentku třetího ročníku do kabinetu a napadl ji.

 

Podle spolužáků byla důvodem útoku žárlivost. Dívka se s mladíkem totiž rozešla, s čímž se odmítl smířit. Když zjistil, že je jeho expřítelkyně těhotná, měl si to s ní jít do školy vyřídit. Naštěstí dívce nijak vážně neublížil.

 

Přesto skončila v péči lékařů. "Byla převezena do fakultní nemocnice v Plzni," sdělil mluvčí záchranářů Martin Brejcha.

 

 

Po útoku chtěl mladík z budovy co nejrychleji zmizet, ale už to nestihl. Policisté byli v budově příliš rychle. Mladíka se jim ovšem podle informací TV NOVA nepodařilo uhlídat.


Žárlivec totiž vyskočil z okna školy. Policisté tak muže "naháněli" dalších asi dvacet minut, nakonec ho ale dopadli. Co s ním bude dál, zatím není jasné. "S ohledem na stádium prověřování nelze v současné chvíli poskytnout bližší informace. Policisté se případem v současné chvíli zabývají," sdělila jejich mluvčí Hana Rubášová.

lud TN.cz
Reklama