Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.2. 2016 20:52
ZEMŘELA PO ŠIKANĚ

UTÝRANÁ UČITELKA: Praha už plánuje trest pro ředitele školy

Zdroj: TV Nova

Připad šikany učitelky, která zemřela, má další pokračování. Podle všeho jsou dny ředitele školy Františka Bártla sečteny. Na magistrátu už se mluví o jeho odvolání.

"Náměstek primátorky Petr Dolínek předloží na nejbližším jednání Rady Hlavního města Prahy návrh na odvolání ředitele Střední průmyslové školy Na Třebešíně." Toto vyjádření se objevilo na twitterovém účtu Hlavního města Prahy.

 

Vedení školy, ve které trojice studentů šikanovala učitelku takovým způsobem, že ta zkolabovala a následně zemřela, čelí od té doby kritice, že o šikaně vedělo a neřešilo ji. Vedení školy tuto kritiku odmítá, ale výpovědi studentů, kteří se ozvali redakci TN.cz, tvrdí, že sami studenti vedení školy na tento závažný problém upozornili.

 

 

Tragický případ rozpoutal v Česku diskusi o šikaně obecně. Vedení jakékoliv pochybení odmítá. Smrt učitelky prý s šikanou neměla souvislost. "Nejprve jsme o jedné hodině zašli s učitelkou do ředitelny. Bohužel bylo nám řečeno, že všem chtějí dát druhou šanci, ale řeší se to. Naneštěstí učitelka se jim bála všechno říct a ukázat to, co měla na sobě za modřiny," psal jeden ze studentů v dopise do redakce TN.cz. Celý dopis najdete zde.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o utýrané učitelce:

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Chlapec šikanoval spolužáky! Drobná dívka si s ním poradila neskutečným způsobem

GALERIE: Jsi ošklivý ovar, smáli se jí. Za pouhé tři roky je z ní modelka!

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.2. | 10:50 antimultikulti
47
Pokud je ředitel takový hňup, že neodstoupil sám minutu poté, co tenhle průšvih ...
23.2. | 23:22 Michal Dvořák
-14
Prý "utýraná"... už s tim někam táhněte
29.8. | 22:41 jansuk
0
Jaksi mi zde chybí informace, dle mého názoru ta nejdůležitější: Jak byli potrestáni ti smradi?
23.2. | 23:22 Michal Dvořák
-14
Prý "utýraná"... už s tim někam táhněte
23.2. | 20:17 overal
11
Ředitele vyhodit, neschopnost, kterou předvedl je do nebe volající, nemá schopnost řídit ani veřejné záchodky!!
23.2. | 16:49 Miroslav Laptopický
7
A eště by to taky chtělo zažádat na sociálce, aby panu řediteli vo padesát korun měsíčně snížili důchod.
23.2. | 15:16 lenka nováková
23
Tak Praha už plánuje trest ...... Kolik neštěstí se bude muset ještě stát, aby se tenhle Kocourkov, který se jmenuje Česká republika probral? Nebylo by lepší všechny sluníčkáře nakopat do prde.e a zavřít je na cely s těma magorama, co vraždí a týrají druhé? Třeba by je to probralo rychleji.
23.2. | 14:39 Naj Rejam
15
Měsíc,dva se bude řešit a až se bude střílet,to už bude asi pozdě.Viz několik minulých vražď.Jó naši zákonodárci.
23.2. | 13:32 r126pkp
20
Odvoláním ředitele se nevyřeší nic. Si někdo naivně myslí, že je to jediná škola kde je šikana učitelů? Nemají ti žáčci před ničím respekt. Dobře vědí, že škola je nemá jak trestat, trest je hned posuzován jako týrání.S demokracie ve školách je to co tam je, drzost žáků narůstá a mnohde už přerůstá
23.2. | 11:51 hladik josef
18
Tady v tom čechistánu trvá všechno hrozně dlouho.Když se to stalo a přišlo to co se tam děje na veřejnost tak se to mělo okamžitě řešit a ředitele postavit mimo.Jenže u nás je vše na dlouhé lokty.Ředitel i jeho zástupkyně by měli být potrestaní a ne jenom jak je to zde zvykem BUBUBU a konec.
23.2. | 11:49 allanaldik
12
Plan trestu bude nasledujici, pridame rediteli na platu a odmenach aby se snazil jeste vic nic nedelat. Tak se vzdy planuje trest.
23.2. | 11:33 Miloš Tichý
28
23.2. | 11:16 kacipavel...Já, když sem chodil před 60ti rokama do školy,a něco malého sem provedl,tak mně pan řídídcí před celou třídou zmrskal na ruce rákoskou. Dneska to těm rozmazlencům asi chybí.