Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.10. 2016 11:42

Stále roste zájem o větší auta, prozradila šéfka AAA Auto

Ptejte se Karolíny Topolové z AAA AUTO.

Jaká auta se hodí na zimu? Jak bezpečně koupit ojetý vůz? Proč lidé stále více nakupují ojetiny na úvěr? Je teď na podzim doba vhodná k nákupu? I na tyto otázky odpovídala šéfka AAA AUTO Karolína Topolová.

Karolína Topolová se v on-line rozhovoru mimo jiné pochlubila, že ona osobně momentálně jezdí zánovním hybridním BMW X5.


A prozradila, že Češi při koupi ojetého auta stále častěji touží po autech s náhonem na všechna čtyři kola a po větších vozech - ať už jsou to kombíky, SUV nebo MPV.
 

Společnost AAA AUTO a značka Mototechna nedávno oznámily oficiální partnerství nejvyšší české fotbalové soutěže. Ptejte se generální ředitelky Karolíny Topolové nejen na tuto unikátní spolupráci, ale také jaké vozy se nejvíce prodávají, proč zákazníci často využívají nákup na splátky nebo jak se mění trh s ojetinami. Chat začíná ve čtvrtek 6. října v 10:00, své otázky můžete pokládat již nyní:

 

On-line rozhovor

 

Karolína Topolová se věnuje obchodování s ojetými vozy 18 let. Pro největšího tuzemského prodejce AAA AUTO v roce 1998 založila zákaznické call centrum, které je nyní jedním z největších ve střední Evropě. Postupně se vypracovala až na generální ředitelku společnosti.

 

Časopis Forbes jí zařadil mezi 75 nejvlivnějších žen České republiky a opakovaně se také umístila mezi TOP 25 ženami českého businessu. Věnuje se i charitativní činnosti jako předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace, která podporuje děti obětí dopravních nehod.

 

Vystudovala na vysoké škole obor vzdělávání dospělých, je vdaná a má dvouletou dceru.
 

TN.cz
Reklama