Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.10. 2016 11:42

Stále roste zájem o větší auta, prozradila šéfka AAA Auto

Ptejte se Karolíny Topolové z AAA AUTO.

Jaká auta se hodí na zimu? Jak bezpečně koupit ojetý vůz? Proč lidé stále více nakupují ojetiny na úvěr? Je teď na podzim doba vhodná k nákupu? I na tyto otázky odpovídala šéfka AAA AUTO Karolína Topolová.

Karolína Topolová se v on-line rozhovoru mimo jiné pochlubila, že ona osobně momentálně jezdí zánovním hybridním BMW X5.


A prozradila, že Češi při koupi ojetého auta stále častěji touží po autech s náhonem na všechna čtyři kola a po větších vozech - ať už jsou to kombíky, SUV nebo MPV.
 

Společnost AAA AUTO a značka Mototechna nedávno oznámily oficiální partnerství nejvyšší české fotbalové soutěže. Ptejte se generální ředitelky Karolíny Topolové nejen na tuto unikátní spolupráci, ale také jaké vozy se nejvíce prodávají, proč zákazníci často využívají nákup na splátky nebo jak se mění trh s ojetinami. Chat začíná ve čtvrtek 6. října v 10:00, své otázky můžete pokládat již nyní:

 

On-line rozhovor

On-line rozhovor s šéfkou AAA AUTO

11:02
Kamil B
Dobrý den, je na zimu lepší naftový nebo benzinový motor?
11:02
Karolína Topolová
Topolová AAA AUTO Topolová AAA AUTO
Dobrý den, naftové motory jsou obecně náchylnější na extrémní zimní podmínky a musí projít důkladnější kontrolou. Možná i proto na podzim lehce vzrůstá obliba benzínových motorů.
11:00
usamarin
Neumím si vlastně představit, co to znamená, když se o áčkách mluví jako o největším prodejci ojetin ve střední Evropě. Jsou to stovky, tisíce nebo desetitisíce prodaných aut?
11:00
Karolína Topolová
Topolová AAA AUTO Topolová AAA AUTO
Jsou to desetitisíce. Letošní rok jdou ojeté vozy na odbyt ještě více než loni, a proto naše prodeje ve skupině AAA AUTO za rok 2016 dosáhnou 70 000 vozů ve čtyřech zemích. Už teď jsme za tři čtvrtletí prodali 52300 aut. V Česku, na Slovensku v Polsku a v Maďarsklu máme celkem 42 poboček a zaměstnáváme 2400 lidí. Pro příští rok plánujeme další rozšiřování, přibude několik autocenter a s nimi i další lidé. Každá pobočka zaměstnává většinou alespoň 20 pracovníků.
10:59
Fantisek kubat
Dobry den doma me presvedcuji ke koupi vozu od majitele a ne z bazaruod majiteľ než z bazáru. me se naopak libi u vas velky vyber, i kdyz nepoznam na webu, na ktere pobocce je. Da se s tim neco delat? Dekuji
10:59
Karolína Topolová
Topolová AAA AUTO Topolová AAA AUTO
Dobrý den, od soukromníka se záruky na stav a původ vozu ani případné reklamace velmi často nedočkáte. Vždy je lepší ojeté automobily kupovat ve velkých stabilních a hlavně prověřených společnostech, které jsou pod dohledem ČOI. Na českých silnicích se pohybuje 40 až 50 % aut se stočeným tachometrem. Většina majitelů o tom ani neví. Pokud jde o vozy v naší nabídce, převážíme vozy mezi pobočkami, a pokud si tedy vybere vůz ze vzdálenější pobočky, dovezeme Vám ho na tu nejbližší. Služba je zdarma a hlavně bez závazků.

 

Karolína Topolová se věnuje obchodování s ojetými vozy 18 let. Pro největšího tuzemského prodejce AAA AUTO v roce 1998 založila zákaznické call centrum, které je nyní jedním z největších ve střední Evropě. Postupně se vypracovala až na generální ředitelku společnosti.

 

Časopis Forbes jí zařadil mezi 75 nejvlivnějších žen České republiky a opakovaně se také umístila mezi TOP 25 ženami českého businessu. Věnuje se i charitativní činnosti jako předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace, která podporuje děti obětí dopravních nehod.

 

Vystudovala na vysoké škole obor vzdělávání dospělých, je vdaná a má dvouletou dceru.
 

TN.cz