Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Zdroj: TV Nova

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Míša Muzikářová zmizela 11. ledna ráno. Od té doby se prověřilo všechno možné, ale nenašla se žádná stopa, která by policii navedla alespoň ke zjištění, jestli byla skutečně unesena. Už dva měsíce policie k pátrání neřekla ani slovo.

 

"Kriminalisté dále na případu pohřešované Míši Muzikářové pracují, ovšem stále nemáme žádné aktuální informace, které bychom mohli veřejnosti sdělit," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Kriminalisté začali řešit i ostatní okolnosti Míšina zmizení. Minulý měsíc například obvinili Míšinu matku z propagace nacismu. Na sociálních sítích se prezentovala jako Eva Branunová, což byla milenka Adolfa Hitlera, a sdílela řadu nevhodných fotek a citátů.

 

 

"Ústečtí policisté v těchto dnech obvinili jednu osobu ze spáchání trestného činu projevu sympatií k hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka," sdělila před nedávnem policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

Míšina matka také už patrně zrušila větší část Míšina pokoje v bytě, ve kterém spolu žily. Do bytu 1+1 si totiž před několika týdny nastěhovala dvojici přátel. Její spolubydlící to reportérovi TV Nova nepřímo potvrdil.

 

Eva Muzikářová s médii dlouhodobě odmítá komunikovat. Za propagaci hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka jí hrozí až pětileté vězení.

Martin Kočárek/epa TN.cz