Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Zdroj: TV Nova

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Míša Muzikářová zmizela 11. ledna ráno. Od té doby se prověřilo všechno možné, ale nenašla se žádná stopa, která by policii navedla alespoň ke zjištění, jestli byla skutečně unesena. Už dva měsíce policie k pátrání neřekla ani slovo.

 

"Kriminalisté dále na případu pohřešované Míši Muzikářové pracují, ovšem stále nemáme žádné aktuální informace, které bychom mohli veřejnosti sdělit," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Kriminalisté začali řešit i ostatní okolnosti Míšina zmizení. Minulý měsíc například obvinili Míšinu matku z propagace nacismu. Na sociálních sítích se prezentovala jako Eva Branunová, což byla milenka Adolfa Hitlera, a sdílela řadu nevhodných fotek a citátů.

 

 

"Ústečtí policisté v těchto dnech obvinili jednu osobu ze spáchání trestného činu projevu sympatií k hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka," sdělila před nedávnem policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

Míšina matka také už patrně zrušila větší část Míšina pokoje v bytě, ve kterém spolu žily. Do bytu 1+1 si totiž před několika týdny nastěhovala dvojici přátel. Její spolubydlící to reportérovi TV Nova nepřímo potvrdil.

 

Eva Muzikářová s médii dlouhodobě odmítá komunikovat. Za propagaci hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka jí hrozí až pětileté vězení.

Martin Kočárek/epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.5. | 01:32 Lukáš Malach
13
já tomu věřím.. Míšina matka je totální kráva, když má nezvěstnou dceru a už jí ...
4.5. | 20:54 pichav
-5
☝ NO JE TO JAKO KDYZ CHCETE DAT MISU DO LEDNICKY !!!! A MATE TAM SLONA !!!! A ...
10.5. | 16:44 Adam Novák
0
Že uděláte reportáž z věcí co "jedna pani povídala", tak jsou Vaše TN opravdu "na úrovni". Mimochodem, ta už se nějaký pátek vůbec na Klíši nezdržuje, ale jinak dobrý :-). Ani ověřené info nemáte, hlavně, že nějaká reportáž se udělá a budou penízky, že.
10.5. | 16:43 Adam Novák
0
Koukám, že pan moderátor už neví, jak se zviditelnit. Pořád to samé dokola, jakoby to někoho zajímalo. Myslím, že jediné, co lidi zajímá je, kde je ta holčička a ne drby ze života matky a hlavně, když nic nevíte a Vaše domněnky nikoho nezajímají.
5.5. | 10:25 wp2t
4
2 františek Pak není nic jednoduššího než sehnat nějakou levicou bojůvku(nejlíp z kliniky), přidat pár arabů a můžete ji třeba kamenovat. Co takhle nechat to na soud a napsat jen rozhořčený dopis žádající nejvyšší trest?
5.5. | 10:19 František Ratman
3
Tady je to jednoduche to neni matka i bestie dokazi porodit
5.5. | 10:15 wp2t
2
Klasickým příkladem dodržování velbloudího práva, bylo zastřelení uprchlického otce německou policií, když ohrožoval nožem pedofila (uprchlíka), který zneuctil jeho šestiletou dceru.
5.5. | 10:01 wp2t
2
A jak říkala ta chytrá mladá skautka v Brně: není už českého národa, není české státnosti, neexistují hranice. Teď už tady budou platit jen rodové zvyky velbloudářů z předního východu.
5.5. | 09:48 wp2t
2
Prostě zvyky potulných velbloudářů se začínají dodržovat i v Evropě. AFD se pokusila vyvolat jednání o zrušení takových sňatků, ale k jednání ani nedošlo a ještě byli osočeni z rasismu a omezování uprchlických práv.
5.5. | 09:45 wp2t
1
S těma dětskýma nevěstama se to má tak: Rodiče prodají svou šestiletou dceru, aby měli na cestu do Evropy. Němci ji potom ubytují v dětské ubytovně, ale její "manžel" má právo za ni docházet bo je rodina. A tak se už na to nemohli koukat a radši je těm manželům vrátili.
5.5. | 09:38 wp2t
2
Je ale zajímavé, že od té doby se ztratilo a našlo několik náctiletých a policie nikdy neoznámila- byla u babičky, s klukem... Jestli němečtí uprdlíci neshánějí nevěsty. Pro příznivce Alláha je už dvanáctiletá přerostlá stará panna a pokud vím tak jim v Německu ty sňatky s dětmi zatím nezrušili.
5.5. | 09:23 wp2t
0
A už je to tady zase: My ženy od pokladen z Kauflandu žádáme pro ní co nejpřísnější potrestání, a jsme také přesvědčeni, že bude ve spojení i s "Helenou", naší bývalou kolegyní, která nás všechny pokladní poškodila obrázkem na ruce.Žádáme rozbití této ilegální skupiny a jejich přísné ...