Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 6. 2017
nezkrotná děva

Už se ví, kdo je tajemná blondýna! Souložila v letadle, doma má 3 děti

Sex v letadle
Zdroj: Facebook / Youtube
Blondýna z inkriminovaného snímku má doma tři děti

Ještě před týdnem ji téměř nikdo neznal, dnes je z ní hvězda internetu. I když svou slávu si nezískala zrovna lichotivým způsobem. Tracey Boltonová je blondýnou, která si to neváhala rozdat s neznámým mužem přímo na palubě letadla.

Potkali se na letišti, oba měli něco popito, slovo dalo slovo a teď je z toho hit internetu. Před zraky desítek cestujících si to rozdali na sedadle v letadle. Muž měl přitom doma těhotnou přítelkyni, blondýnka zase tři děti.

 

Dlouho se nevědělo, kdo ona tajemná blondýna je, teď je ale její jméno venku. 39letá Tracey Boltonová je majitelka kavárny a v jádru hodně divoká děva. Samotnou ji ale zaskočilo, jaký video způsobilo poprask. Podle ní se nic nestalo, prý šlo jen o nevinný tanec na klíně.

 

 

"Hrozně mě to ponížilo. To, co začalo jako malé alkoholové pobláznění, se rozšířilo do celého světa. Jsem zděšená, ale absolutně nic se nestalo. Od té doby, co jsem to viděla, jsem nepřestala plakat. Je mi tak trapně," přiznala Tracey. Příště si určitě hodně rozmyslí, co je ještě legrace a co už přes čáru.


Video není vhodné pro děti a mladistvé:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KOLEMJDOUCÍ NEVĚŘILI: Pár se zastavil uprostřed chodníku a začal souložit

Učitel se na školním výletě vyspal se svou studentkou! To, co napsal poté kolegovi, je odporné!

mom TN.cz
Reklama