Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 9. 2017
krásná přestavba

Úžasná proměna: Manželé odjeli k moři. Děti jim předělaly byt!

Manželský pár odcestoval na dovolenou. Po návratu na ně čekalo úžasné překvapení! Jejich potomci přestavěli jejich byt k nepoznání.

Manželé v důchodovém věku vyrazili na čtrnáctidenní dovolenou k moři, kterou dostali jako dárek od svých dětí k třicátému výročí svatby.

 

Když se vrátili domů, tak na ně čekalo ještě větší překvapení. Jejich čtyři potomci kompletně předělali celý byt - místnosti zašlé časem zrekonstruovali k nepoznání.

 

18

GALERIE: Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - koupelna

Hodnocení:

 

Svým milovaným rodičům tak chtěli poděkovat za roky lásky a péče, kterou jím poskytli. Rekonstrukcí prošla kuchyně, koupelna, obývací pokoj a ložnice. Zašlé místnosti se proměnily v moderní. Již dospělým dětem pomáhaly jejich děti.

 

Byt byl opravdu starý, tapety na zdech byly dost poničené. Především ložnice byla v opravdu špatném stavu. Nyní však mají ložnici, kterou by mohl závidět nejeden manželský pár!

ham TN.cz

Diskuze

2.9. | 19:19 Miloš Mihalík
7
Náhlasit nevhodný komentář
V kterém to bylo státě? Předpokládám Británie nebo Slovensko. Dělá v redakci ještě nějaký Čech?
2.9. | 18:51 josefvyskoc
-10
Náhlasit nevhodný komentář
ajaj , to musel bejt hustej mejdan !...byt na prave fotografii vubec nevypadal zle, ale potom divokem večírku na fotce vlevo je to docela masakr !...to je ale dneska mladez ! ))))))
Obchodní sdělení

Bohemia Apple