Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2017 13:06
Lochkovský a Cholupický

V tunelech na Pražském okruhu selhaly kamery. Auta jedou krokem

Zdroj: TV Nova

Porucha na kamerovém systému uzavřela krátce po šesté hodině Lochkovský a Cholupický tunel na Pražském okruhu. Není jasné, jak dlouho uzavírka potrvá.

Kvůli technické závadě na kamerovém systému musely být ve středu kolem šesté hodiny ranní uzavřeny Lochkovský a Cholupický tunel na pražském dálničním okruhu, a to v obou směrech.

 

O uzavírce informovalo Národní dopravní informační centrum. Uzavírka trvala asi dvě hodiny, kamery ale stále nefungují, proto v nich stále dokola projíždějí policisté a monitorují situaci. Řidiči musí jezdit sníženou rychlostí.

 

 

Podle policie se téměř okamžitě začaly tvořit kolony před sjezdem, který je k oběma tunelům nejblíž. Dopravní policisté varovali před dopravním kolapsem. Příčina výpadku zatím není známa.

 

Oba tunely jsou součástí jihozápadní části Pražského okruhu, který propojuje dálnice D1 a D5. Denně jimi projedou desítky tisíc aut.

epa TN.cz

Diskuze

20.5. | 12:14 overal
1
Náhlasit nevhodný komentář
Když jsem jel do Chorvatska, tak měli v polovičně širokém tunelu 110, tak proč tu máme omezení na 70? No přeci proto, aby se dalo vybírat! Když se tím, na 70 zbytečně širokým a drahým tunelem táhnu 70, tak skoro usínám nudou! Na 70 stačil tunel daleko užší a tím levnější!! Ale nebyla by vybíračka!
17.5. | 11:17 x x
0
Náhlasit nevhodný komentář
Cajti monitorují, pokuty vybírají, ale to že jim nejdou kamery v tunelu řeší intenzivně:-) a kde? ráno jsem nepotkal žádnýho výběrčího, rozkopaná Praha, kolony všude a naprosto zbytečně
17.5. | 10:13 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
nefunguji kamery??? Ale radary funguji urcite??? Hlavne ze se pokuty budou dal vybirat to je dulezite.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme