Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2017 14:24
POSLEDNÍ VIDEO Oběť nehody

"Užíváme si," psala Alyssa (†18) z New Yorku. Za chvíli byla mrtvá

Zdroj: TV Nova

Obětí šílence, který vjel autem do davu lidí na Times Square, se stala osmnáctiletá Alyssa. Do New Yorku přijela s rodinou na krátké prázdniny, mezi raněnými je i její sestra. Jen pár minut před tím, než je řidič srazil, přidala na sociální síť video z místa nehody.

Alyssa Elsmanová. To je jméno osmnáctileté dívky, kterou ve čtvrtek na známém newyorském náměstí zabilo auto. Do New Yorku přijela z michiganského města Portage, kde studovala střední školu. Kromě ní nikdo na následky nehody nezemřel, zraněných je 23 lidí.

 

Auto při jízdě hrůzy srazilo i Alyssinu třináctiletou sestru Avu. Podle amerických médií musela do nemocnice, zatímco Alyssa zemřela na místě. Jen necelou hodinu před tím sdílela na sociální síti fotografie a video z Times Square:

 

 

Alyssa prý nebyla jen krásná, ale také milá a inteligentní dívka. "Motivovala mě, milovala mě, dávala mi všechno, co jsem potřeboval. A teď je pryč a já nevím, jak tu prázdnotu vyplním. Nevím, jak bez ní budu dál žít," prohlásil její přítel Trevor West pro New York Post.

 

15

GALERIE: Oběť nehody v New Yorku

Zdroj: facebook

Oběť nehody v New Yorku - 1

Hodnocení:

 

Trevor zjistil, že je něco špatně, když mu Alyssa neodepsala na zprávu. "V New Yorku byla se sestrou, maminkou a kamarádkou. Vždycky mi odepisovala hned, jak mohla, ale pak se na dlouhou dobu odmlčela. A tak jsem věděl, že se muselo něco stát," dodal partner.

 

 

Při nehodě utrpěla dívka zranění hlavy i dalších částí těla. "Viděl jsem mladou holku, ležela na zemi. Měla proražené čelo, všude plno krve. Už byla pryč... Policista, který se ji snažil zachránit, vzal svůj kapesník a zakryl jí tvář. U toho plakal," popsal 38letý svědek.

 

 

Červené auto vjelo na Times Square ve čtvrtek krátce před 12. hodinou místního času. Podle svědků přejel obrubník a ve vysoké rychlosti ujel asi 3 bloky, než naboural do sloupku. Pak se snažil utéct, zadržel ho ale pracovník hotelu a zatkli policisté.

 

Podle policie nešlo o teroristický čin. Incident vyšetřují jako nehodu pod vlivem alkoholu či drog. Šestadvacetiletý Richard Rojas, který podle amerických médií auto řídil, měl pozitivní test na marihuanu. Jeho obětí se stala jen Alyssa, zraněno bylo 23 lidí. Tři z nich zůstávají v kritickém stavu.


Tahle řidiče zadržela policie:

epa TN.cz
Reklama