Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 6. 2017
zemřeli 3 lidé

Veterináři z USA zemřela v Česku žena. Teď ho obvinili z usmrcení

Nehoda u Mělníka
Zdroj: AKTU.cz
Při tragické nehodě u Mělníka zemřeli tři lidé

Policie obvinila muže, který zavinil tragickou dopravní nehodu na Mělnicku. Při srážce osobního vozu s kamionem zemřeli tři lidé. V autě cestovali známí američtí veterináři. Právě jeden z nich je nyní obviněný z usmrcení z nedbalosti.

Tragická dopravní nehoda se stala 2. května na silnici I/16 mezi obcemi Hořín a Brozánky nedaleko Mělníka. Osobní auto, ve kterém jelo šest Američanů, se na křižovatce před mostem srazilo s náklaďákem.

 

Podle policie nehodu zavinil jeden z veterinářů, který osobní vůz řídil. "Muž byl obviněn z usmrcení z nedbalosti a vážného ublížení na zdraví z nedbalosti," potvrdila TN.cz policejní mluvčí Markéta Johnová. Z nehody vyvázli bez zranění Tom Wetzell a Gordon Spronk. Právě jeden z nich v osudný den řídil. Jejich manželky nehodu nepřežily.

 

16

GALERIE: Tragická srážka osobáku s kamionem

Zdroj: AKTU.cz

Tragická srážka osobáku s kamionem - 4

Hodnocení:

 

Veterinář Robert Morrison, který byl mezinárodním odborníkem pro chov prasat, nehodu nepřežil. Muž dlouhé roky usiloval i o zlepšení kvality života chovných zvířat . Jeho žena skončila v kritickém stavu v nemocnici.

 

 

Skupina Američanů do ČR přijela, aby se zúčastnila třídenní konference o zdraví prasat v Praze. Wetzell, Morrison a Spronk spolupracovali na úspěšném projektu. Muži vlastní webovou stránku, pro kterou natáčejí rozhovory s odborníky na chov zvířat. 

has TN.cz