Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 8. 2017
Ukradli 100 tisíc

V centru Klášterce přepadli banku, pachatelé jsou na útěku

přepadení banky ve Valašském Meziříčí
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

V centru Klášterce nad Ohří přepadli po poledni dva pachatelé banku. Z finančního ústavu si odnesli hotovost, podle informací TV Nova přibližně 100 tisíc korun, oba pachatelé stihli před příjezdem policistů utéct.

"Potvrzujeme, že krátce před tři čtvrtě na 2 jsme obdrželi hlášení o přepadení banky Moneta v Petlérské ulici v Klášterci nad Ohří. Do banky přišli dva muži, sebrala hotovost a z místa utekli," řekla TV Nova mluvčí chomutovských policistů Marie Pivková.

 

Okolí banky policisté obehnali páskami a přepadení vyšetřují. "Po pachatelích intenzivně pátráme," dodala policejní mluvčí Pivková. Podle informací TV Nova si lupiči z banky odnesli hotovost ve výši přibližně 100 tisíc korun.

 

Přepadení zachytily bezpečnostní kamery v bance a v přilehlém okolí. Kamerové záznamy policisté stáhli a ve středu odpoledne je vyhodnocovali.

 

 

V polovině června přitom lupič přepadl také banku v nedaleké Kadani. Pokladní muž předal lísteček a sahal pod oblečení pro něco, co považovala žena za přepážkou za zbraň. Vydala mu proto hotovost ve výši přibližně půl milionu korun.

 

Přestože se pachatel nijak zvlášť nemaskoval, policistům se jej zatím nepodařilo dopadnout.
 

vbo TN.cz