Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 7. 2015
šmírování

V hotelu tajně natáčeli sex hostů! Záběry skončily na internetu

Milenci v posteli
Zdroj: isifa.com

Otřesný případ porušování soukromí odhalil místní tisk v hotelu v zimbabwském městě Bulawayo. Hosty levnějších hotelů tam měli zaměstnanci natáčet při milostných hrátkách a videa pak umisťovat na internet.

Nechutné praktiky zaměstnanců některých hotelů odhalil médiím jeden z bývalých zaměstnanců ubytovacího zařízení. Muž, který si přál zůstat v anonymitě sdělil listu My Zimbabwe, že podobné praktiky se rozhodně neděly jen v hotelu, ve kterém pracoval on.

 

Fenomén je prý rozšířený po celé zemi včetně metropole Harare, oblíbené destinaci turistů z celého světa. "Nápad pochází od nigerijských podnikatelů, kteří do hotelů instalují tajná nahrávací zařízení a točí nic netušící klienty při sexuálním aktu," říká zdroj.

 

 

Dodává, že jeden týdenní záznam z jednoho pokoje je na prodej za cenu asi 650 liber (asi 25 tisíc korun).  Nutno však na druhou stranu dodat, že tyto "hotely" stávají zpravidla do tří set korun na noc a jsou oblíbené jako útočiště zejména místních prostitutek. Natáčení videa však rozhodně nenabízí.

jox TN.cz