Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 1. 2016
útoky na cizince

Pomsta za Kolín: Němci napadali cizince! Nejméně tři jsou zranění 

Policie v Kolíně nad Rýnem
Zdroj: Profimedia
Policie v Kolíně nad Rýnem

Skupinky útočníků v neděli večer napadly v západoněmeckém Kolíně nad Rýnem několik cizinců, zraněni byli nejméně jeden Syřan a dva Pákistánci. Dnes to podle serveru Focus oznámila tamní policie.

Vyšetřovatelé nyní prověřují, zda násilnosti souvisejí s případy sexuálního obtěžování žen během silvestrovské noci, které se v tomto porýnském městě staly a za kterými podle svědků byli muži arabského a severoafrického vzhledu.

 

Kolínský deník Express uvedl, že za nedělními útoky stojí motorkáři, fotbaloví výtržníci a vyhazovači, kteří se přes neveřejné skupiny na facebooku dohodli na "vyčištění" centra města.

 

 

První nedělní útoky se odehrály krátce po 18:30 SEČ, kdy skupina asi 20 lidí poblíž hlavního železničního nádraží napadla šest Pákistánců. Brzy poté policisté zasahovali na dalších dvou nedalekých místech, na jednom z nich pětice útočníků napadla Syřana. Ten utrpěl lehké zranění, v nemocnici ale museli být ošetřeni dva zranění Pákistánci.

 

 

V Kolíně nad Rýnem nyní panuje po silvestrovských incidentech značné napětí. Policie dosud registruje přes 500 trestních oznámení, zhruba ve dvou pětinách případů jde o sexuální napadení. Podobné útoky z poslední noci roku hlásí i Hamburk či Stuttgart.

tn.cz / ČTK / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.1. | 08:52 suffa
51
Kdo seje vítr, sklidí bouři! Dobře jim tak! Jen houšť! Jen je zajímavé, jak se ...
11.1. | 17:32 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-6
11.1. | 11:33 vo253: Ty jsi tam byl nebo pičuješ, kvičíš a hýkáš, jako obvykle, ...
11.1. | 19:47 pe do
4
Náhlasit nevhodný komentář
Evropa brzy pochopí proč v USA má každý zbraň a proč si toto právo nechtějí nechat vzít. V zemi kde je takový multikulti a rasový guláš prostě nemůže být bezpečno.
11.1. | 18:26 overal
5
Náhlasit nevhodný komentář
Je dobře, že jsou Němci, kteří dokážou svou vlast před nejagresivnějšímy parazity bránit!
11.1. | 17:32 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
11.1. | 11:33 vo253: Ty jsi tam byl nebo pičuješ, kvičíš a hýkáš, jako obvykle, TheBille?
11.1. | 12:04 kocourkovamama
11
Náhlasit nevhodný komentář
Jakýkoliv opatření jsou zbytečný,pokud se neodstraní příčina-valícící se čmoudi jak černá lavina,na pozvání bláznivý starý kr.vy.Řídí vše hnusaci se saudarab,poskoci erdogan s bláznivou za těžký prachy plní příkazy.
11.1. | 11:33 vo253
12
Náhlasit nevhodný komentář
Nálada mezi lidmi v německu je již na bodu mrazu. Je jen otázka času kdy ta německá vítačka migrantů zkončí.
11.1. | 11:26 jokercv
14
Náhlasit nevhodný komentář
Jen tak dal.napadaj vsude jidi ty slimaci..noviny a zpravy sou pod cenzurou.podivejte se na youtube...tak je tech napadeni evropanu mraky...brzy se do nich pustime vsechny a bude po prdeli
11.1. | 11:14 jokercv
10
Náhlasit nevhodný komentář
No uz to zanica se dalo cekat.ale presne tohle EU chce aby sme se mezi sebou zabijeli...my je od sud brzo vstrilime...
11.1. | 11:11 lokalnisatan
21
Náhlasit nevhodný komentář
Na Silvestra napadne několik tisíc migrantů stovky lidí. Čtyři dny se tato zpráva tutlá a velice líně se dostává na zpravodajské servery. V neděli večer několik desítek Němců zmaže několik migrantů a v pondělí ráno o tom píšou naprosto všechny zpravodajské servery. Není něco špatně??
11.1. | 11:11 truthwillprevail
11
Náhlasit nevhodný komentář
Hodně lidí podceňuje německé občany, dokážou dost nahlas říct svůj názor. V ČR je to obráceně, malé demonstrace, pár hlasitých protestů a to je tak všechno. Např. v Německu proti TTIP desetitisícové demonstrace, v ČR pár stovek lidí. To je velká škoda.
11.1. | 10:32 shade23
20
Náhlasit nevhodný komentář
Takhle to vypadá, když vláda stojí za lejno. A jsem přesvědčený, že pokud půjde vláda Merkelové cestou represí proti vlastním lidem, brzo přibudou mrtví.