Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2017
brutální smrt

V nabouraném autě našli MRTVOU DÍVKU, při nehodě ale nezemřela!

Megan Bannister
Zdroj: facebook

Tělo teprve 16leté dívky našla policie na zadní sedačce osobního auta po srážce s motorkou v Leicestershiru. Jak se ale brzy ukázalo, při bouračce dívka nezemřela. Podle policie vše nasvědčuje tomu, že byla zavražděna.

Rodina o Megan Bannisterové mluví jako o velmi talentované a krásné 16leté dívce. Její život ale skončil dřív, než dosáhla plnoletosti. Její tělo našli po bouračce černého vozu Vauxhall Astra na zadní sedačce.

 

Podle policie ale její zranění způsobená nehodou byla až posmrtná. Měla ještě jiné, větší rány. Pitva prokázala, že dívka zemřela násilnou smrtí, informuje britský Mirror.

 

 

"Megan byla naše krásná, talentovaná, milovaná dcera a sestra, její smrt naprosto zlomila naše srdce," řekli zdrcení příbuzní. "Je nemožné si představit život bez Megan a nemůžeme ani popsat slovy zoufalost a neskutečný smutek, který cítíme potom, co jsme ji ztratili," dodávají.

 

Proč přesně a za jakých okolností dívka zemřela, ale není jasné. Odpověď se nyní snaží najít leicestershirská policie, která v souvislosti s její smrtí zadržela dva muže (27, 28) podezřelé z vraždy dívky.

lud TN.cz