Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Aktualizováno 11.4. 2017 12:34
detaily ze zákulisí

V Ordinaci půjde o život: Oblíbená postava skončí na sále! FOTO

Operace Běly Valšíkové - 5
Zdroj: TV Nova
Běla dnes skončí na operační stole

S rakovinou prsu bojuje Běla Valšíková (Zlata Adamovská) v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 statečně už sedm měsíců, bohužel stále nemá vyhráno. Už dnes večer se o jejím dalším osudu bude rozhodovat na operačním sále.

A operace se neujme nikdo jiný než Bělin bývalý manžel Eduard (Petr Štěpánek). Nemocná doktorka má podstoupit zákrok, který je pro ženu jedním z nejtěžších, a to jak fyzicky, tak hlavně psychicky - mastektomii.

 

Na seriálovém operačním sále tak kvůli roli skončila i představitelka Běly Valšíkové herečka Zlata Adamovská. Ačkoliv všechno bylo jenom jako, díky autentickému prostředí a věrohodným hereckým výkonům při natáčení této scény běhal mráz po zádech.

 

113

GALERIE: Operace Běly Valšíkové

Zdroj: TV Nova

Operace Běly Valšíkové - 4

Hodnocení:

 

"Ležet zaintubovaná dvě hodiny na operačním stole sice není žádný herecký výkon, ale uvědomila jsem si, kolik lidí třeba v tuhle chvíli prožívá opravdu boj o svůj život," popsala svůj pocit z natáčení Zlata Adamovská a připojila jedno velké přání. "Těmto lidem bych chtěla popřát hodně štěstí, držím jim palce a našim divákům přeji, aby je nic takového nepotkalo a abychom si na to mohli jenom hrát," doufá herečka.

 

 

Jak operace Běly Valšíkové dopadne, zda povede k uzdravení, nebo bude začátkem konce, uvidí diváci Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes ve 20:20 na TV Nova!


ČTĚTE TAKÉ:

Zlata Adamovská: Můj tajný recept na krásu
Do boje proti rakovině prsu! Vsaď na důsledné samovyšetření

mom TN.cz