Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.7. 2018 15:39
Pomozte s vyšetřováním

V poli našli tělíčko novorozeného dítěte, policie pátrá po matce

Pátrání po osobě
Zdroj: TN.cz

Od minulého týdne vyšetřují policisté úmrtí novorozeněte, které lidé nalezli v poli u Věrovan na Olomoucku. V rámci vyšetřování pátrají po ženě, která byla ještě nedávno těhotná, porodila, nyní u sebe ale žádné dítě nemá.

Tělíčko novorozeného dítěte bylo nalezeno ve středu 11. července 2018 v poli u Věrovan na Olomoucku. Kriminalisté okamžitě rozjeli intenzivní vyšetřování, nyní se obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po matce novorozeněte.

 

"Pokud si někdo z občanů povšiml ve svém okolí ženy, která byla ve vysokém stupni gravidity, porodila a dítě nemá u sebe, anebo si všiml jiných podezřelých okolností v okolí místa nálezu, které by mohly souviset s případem, aby prosím, ihned kontaktoval kriminalisty územního odboru Olomouc prostřednictvím linky 158. Jedná se o období zhruba od 1. června letošního roku," uvedla mluvčí policie Irena Urbánková.

 

Kriminalisté na objasnění všech okolností případu usilovně pracují a prověřují všechny doposud získané informace, žádná naneštěstí nevedla k vypátrání matky.

 

 

Policisté vzhledem k vyšetřování nebudou sdělovat žádné další informace. "Za spolupráci děkujeme," doplnila Urbánková.
 

klma TN.cz