Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2015 15:31
Nový díl už dnes

V Policii Modrava se objeví i hvězda Ulice! Jak dopadne?

Policie Modrava - 13. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Už dnes večer odvysílá televize Nova premiérový díl seriálu Policie Modrava. Tým kapitánky Jany Vinické bude vyšetřovat vraždu mladé ženy. Tu ztvárnila hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková, která v Ulici hraje Gábinu Pumrovou.

V lesácké boudě u plavebního kanálu je objevena mrtvá mladá žena. Policie zjistí, že ji někdo neznámý zastřelil puškou. Rozvedená Veronika žila ve vesnici se svojí matkou a malou dcerkou. Veronika byla hezká a chlapi se kolem ní točili. Ukáže se, že dcerku neměla se svým zákonitým manželem Staňkem, ale s někým jiným. To bylo příčinou rozvodu.

 

Matka Veroniky neví, kdo je pravým otcem dítěte, ale musí to být nějaký místní ženáč. V poslední době Veronika chodila s mladým Patrikem, který žije na samotě se svým strýcem. Ten se ho před lety ujal, když mu oba rodiče zahynuli při autonehodě.

 

Jaká byla Patrikova role v celém případu? A kdo může za smrt krásné mladé ženy? Na tyto otázky bude kapitánka Vinická hledat odpovědi v dnešním, již 13., díle oblíbeného seriálu Policie Modrava. Ten nezapomeňte sledovat od 20:20 na TV Nova.

 

110

GALERIE: Policie Modrava - 13. díl

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - 13. díl - 7

Hodnocení:

 

V dnešním díle se objeví i skutečný policejní kynolog Okresního ředitelství policie v Klatovech a skutečný policejní pes. Ten se jmenuje Bart a společně s kynologem se objevil také v předchozím díle Pohřešovaná. Scéna se psem se dala točit jen jednou. Kynolog po dohodě s režisérem vyznačil pachovou trasu, pak se spustila kamera a pes bez problémů stopoval. Podruhé by už po stejné stopě nešel.

 

Scény zastřelení Veroniky se natáčely u dnes již nepoužívaného skluzu plavebního kanálu za Sedlem u Srní. Před desítkami let tudy dřevaři spouštěli dřevo do řeky Křemelná, odkud se plavilo dál.

 

Kamery zavítaly i do hřbitovního kostela na Mouřenci nad Annínem, kde v seriálu pracuje restaurátor Klenka na obnově zašlých fresek. Ty jsou originální. Jedná se o vzácné gotické fresky ze 14. století s vyobrazením Posledního soudu a Ukřižování.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vše o seriálu Policie Modrava

Zákulisí Policie Modrava: Proč vezli ohořelý bagr až z Ostravy?

VIDEONÁVOD: Jak na výlet na Modravu, do míst, kde se točil populární seriál?

vbo TN.cz