Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2017 21:09
Nález v Liberci

V popelnici našli mrtvé miminko! Policie hledá matku i svědky

Zdroj: TV Nova

Kriminalisté v Liberci vyšetřují smrt novorozence. Tělo objevil v sobotu dopoledne jeden z obyvatelů místního domu v kontejneru na domovní odpad. Policie žádá o pomoc veřejnost, hledá svědky.

Tělo miminka objevil člověk v ulici Na Bídě zhruba půl hodiny před polednem. V sobotu ale odmítla policejní mluvčí na dotaz TN.cz informaci o nálezu potvrdit. Teď policisté žádají o pomoc.

 

"Kriminalisté zatím nevědí, kdo novorozeně do kontejneru odložil a v této souvislosti žádají veřejnost o pomoc. Zajímá je pohyb lidí a vozidel v místě nálezu, a to v časovém úseku od 10. února do 11:15 dne 11. února," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

 

Pomoci by mohli také řidiči, kteří mají auta vybavena palubní kamerou. Policisté žádají o jejich obrazové záznamy. "Kriminalisté oslovují současně i řidiče taxi služby, řidiče městské hromadné dopravy včetně cestujících, aby se jim ozvali," doplnila Baláková.

 

Vyšetřovatelé se samozřejmě snaží vypátrat i matku miminka, kterou neznají. "Jde o ženu, která byla těhotná a nyní je viditelně po porodu a bez dítěte. Policisté odhadují počátek jejího těhotenství na začátek léta 2016," sdělila mluvčí.

 

 

Žena mohla v lékárnách kupovat léky na poporodní komplikace nebo konzultovat nějaké zdravotní problémy, případně požádat o asistenci u domácího porodu. Proto se policie obrací i na zdravotníky, zaměstnance lékáren a klinik.

 

"Policisté připouštějí, že místo nálezu novorozence nevylučuje tu možnost, že ho sem pachatel dopravil z kteréhokoliv jiného regionu republiky a nebo i ze sousedního Polska nebo Německa," dodala Baláková.

 

Veškeré informace, které s nálezem mrtvého novorozence mohou souviset, sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo kontaktujte známou tísňovou linku 158. Děkujeme.

 

NEPŘEDHLÉDNĚTE:

JEN PRO SILNÉ POVAHY: Když porodila a spatřila miminko, zhroutila se! Starat se o něj odmítá

Od příbuzného dostali postýlku pro čerstvé miminko. Už nikdy nepřestanou litovat, že si ji vzali!

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.2. | 15:41 chytriicek
26
Tak už i tady u nás v Liberci? To snad není možný! To ta kráva neví, že v ...
12.2. | 15:55 pichav
-19
ODPAD ODPADU !!! KDYBY TO MATKA TED NEUDALA !!! GENY JSOU MOCNE !!! A HISTORIE ...
13.2. | 10:21 satanastatavas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jak je "dobre" ze Cesko ma sve bezdomovce..Jinak byse tyhle vrazdy nikdy nedostali na svetlo bozi..A deti by koncili ve spalovnach jako jine , nepotrebne zbozi..
12.2. | 21:09 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
ACH ANO GENOVE INZENYRSTVI !!! TO ME VZDYCKY LAKALO STUDOVAT !!! ALE CLOVEK NEMUZE STIHNOUT VSECHNY OBORY !!!
12.2. | 21:08 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
... TO MATKA TED NEUDELALA !!! NE NEUDALA !!!!!! JA NEKDY PISU TO JE HROZNY A NEKONTROLUJU !!! A PAK SE DIVIM ZE MAM MINUSY !!!!!! ALE PODSTATU JSEM PODCHYTIL DOBRE MUSLIM !!! PROSTE TY SPATNE GENY JE LEPSI UKONCIT !!! JINAK TO PROROSTE JAK PLEVEL DO BUDOUCNA !!! A UDELALA TO SAMA !!! TAK OK
12.2. | 20:53 jsemrenca
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ta bestie by si zasloužila stejný osud. Nedokážu pochopit spravedlnost tohoto světa. Ženy které chtějí miminko,tak jim nejde otěhotnět, ale tyhle bestie co děti nechtějí, tak jsou v jináči hned. Je mi zle.
12.2. | 17:39 bimbi20
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Další bílá špinavá spejblovská rasa pohodila mimino. Černý by toho nikdy neudělal. Fuj! Ať už je tu černá rasa, muslimové a bílá havěť vymře. Ani miminko nenechají žít!
12.2. | 17:05 sperma1
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jde vidět ze mentální úroveň maminek se snižuje!!!
12.2. | 17:02 sperma1
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nechapu matky které vyhodí dítě!!!!když to dítě nechcou tak proč ho raději neprodaji??aspoň budou mít prachy !!!
12.2. | 15:55 pichav
-19
Náhlasit nevhodný komentář
ODPAD ODPADU !!! KDYBY TO MATKA TED NEUDALA !!! GENY JSOU MOCNE !!! A HISTORIE BY SE NEJSPIS OPAKOVALA !!! A DITE POVAZUJICI SE CELY ZIVOT ZA ODPAD BY JEDNOU POTOM VYHODILO DALSI ODPAD ATD !!! VSEMOHOUCI UKONCIL GENOVOU CESTU !!! VADNYCH GENU !!! TED
12.2. | 15:41 chytriicek
26
Náhlasit nevhodný komentář
Tak už i tady u nás v Liberci? To snad není možný! To ta kráva neví, že v nemocnici je babybox? Chudák miminko :( A ta kráva ať shnije v base! Nemám slov...