Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 12. 2017
Dopravní nehoda

V pražském Podolí se srazilo auto s policejním vozem, 3 zranění

Zdroj: TV Nova

U plaveckého bazénu v pražském Podolí se v úterý večer srazila policejní dodávka s osobním autem. Jednapadesátiletého řidiče osobáku museli hasiči vystříhat. Záchranáři ošetřili tři zraněné, další tři účastníky nehody převezli do nemocnice na vyšetření.

K nehodě v ulici Podolské nábřeží došlo okolo 20. hodiny. Podle mluvčího pražských policistů Jana Daňka jelo policejní vozidlo k jiné dopravní nehodě se zapnutými majáky po hlavní silnici, civilní vůz přijel z vedlejší ulice, řekl TV Nova Daněk po 21. hodině.

 

17

GALERIE: Nehoda v pražském Podolí

Zdroj: AKTU.cz

Nehoda v pražském Podolí - 7

Hodnocení:

 

"Došlo ke střetu, na místě byli zraněni jak policisté, tak osoby z druhého vozidla," popsal nehodu mluvčí pražských policistů Daněk.

 

Jednapadesátiletého řidiče osobního vozu museli hasiči z auta vystříhat. Utrpěl pohmožděniny zad, hrudníku a nohou.

 

Záchranáři jej převezli do motolské nemocnice. S ním i tři mladíky, kteří s ním ve voze cestovali, avšak jen na vyšetření. Pohmožděniny utrpěli i oba policisté, kteří jeli ve služebním voze. Ty záchranáři převezli do Ústřední vojenské nemocnice.

 

 

"Příčiny nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků budou zjišťovat policisté z oddělení dopravních nehod," dodal mluvčí Daněk.
 

vbo TN.cz
Reklama