Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.12. 2018 09:00
Nehoda v Praze

Autobus se srazil s náklaďákem! Šest zraněných, z toho dva těžce

Zdroj: TV Nova

U vážné nehody autobusu a nákladního vozidla v Horních Počernicích zasahuje všechny složky Integrovaného záchranného systému. Na místě je nejméně šest zraněných. Dva zaklíněné lidi museli hasiči vyprostit.

Na místě nehody v ulici U tabulky v Horních Počernicích je několik zraněných. Jednoho z nich musel přepravit do nemocnice vrtulník.

 

"Dvě osoby po vyproštění byly ve vážném stavu, jedna se středně těžkým poraněním a tři osoby byly zraněny lehce. Všichni jsou již na cestě do nemocnic a to do hodiny od přijetí tísňové výzvy," informovala mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

 

 

111

GALERIE: Nehoda autobusu v Horních Počernicích

Zdroj: AKTU.cz

Nehoda autobusu v Horních Počernicích - 11

Hodnocení:

 

"Podle prvotních informací ze Zdravotnického operačního střediska je na místě 6 zraněných osob z toho 2 zaklíněné osoby vyproštují hasiči. Na místě pomáhá vrtulník, 3 jednotky rychlé záchranné služby, inspektor i lékař a dojíždí speciální vůz Atego," popsala situaci Poštová.

 

Policisté na místě řídí dopravu a žádají řidiče, aby respektovali jejich pokyny. Ulice U Tabulky je uzavřená. Policisté odklání dopravu do ulice Bystrá. Na místě jsou policisté oddělení dopravních nehod a kriminalisté odboru vyšetřování dopravních nehod. Ti budou celou událost prošetřovat.

 

Podle twitteru Pražské integrované dopravy došlo k nehodě několik minut po půl deváté. "Autobus linky 220 spol. Arriva City mířil od Logistické zóny Horní Počernice směrem na Černý Most. Okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování," napsali.

pan TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama