Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 9. 2017
malé lásky

V těhotenství kouřila 10 cigaret za den! Pár dní po porodu přišel šok

Malé lásky Kinga a Štefan - 3
Zdroj: Nova.cz
Kinga a Štefan z Malých lásek

Miminko Kingy a jejího partnera Štefana nemělo příchod na svět zrovna jednoduchý. Kvůli porodním komplikacím musela maminka do nemocnice sanitkou! A na sále nepříjemně překvapila i přítomné porodní asistentky. Ukázalo se totiž, že během celého těhotenství kouřila.

Když Kinga zjistila, že je těhotná, příliš radostná zpráva to nebyla. Nebo alespoň pro jejího zaměstnavatele, který jí dal okamžitou výpověď. O práci záhy přišel i její partner Štefan a dvojice se ocitla na ubytovně.

 

Ani porod nebyl procházka růžovým sadem. O to větší šok pro sestřičky byl, když zjistily, že nastávají maminka si ani během těhotenství neodpustila jednu ze svých neřestí. Když se jí zeptaly, kolik cigaret denně vykouřila, slova se ujal Štefan.

 

Po chvilce váhání z něj vypadlo, že to bylo asi deset cigaret za den. Když se porodní asistentka nad takovým množstvím podivila, snažil se situaci ještě zachránit a tvrdil, že cigaret možná bylo jen pět. Kinga s pravdou ven jít nechtěla a po celou dobu mlčela.

 

 

Ještě větší šok ale přišel několik měsíců poté. Když se štáb televize Nova vydal zjistit, jak dnes rodina žije, moderátorka nevěřila svým očím. Dvojice se jí přiznala, co se přihodilo jen pár dní po porodu! A co jde? To se dozvíte po odvysílání dnešního dílu v pořadu Jak se vede, malé lásky?

 

Premiérový díl pořadu Malé lásky sledujte dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl najdete na NOVA Plus nebo VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

LÁSKA ZE SEZNAMKY: Vztah Slavomíra a Šárky z Malých lásek projde na porodním sále velkou zkouškou

VIDEO: Eliška před odjezdem do porodnice v krizi. Kdyby ses neoholila, vypadala bys jako Issová, smál se její otec

VIDEO: „Nepotřebuju se u porodu po****!“ Diskuze na porodním sále je hodně emotivní!

Kouření v těhotenství způsobuje poruchy chování dětí

mom TN.cz