Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.2. 2018 22:39
Přepychová restaurace

Tady Mareš trávil svatební den! Podívejte se na ten luxus

Hotel Aplaus a Marešovi
Zdroj: Hotel Aplaus

Před včerejší svatbou v kostelu Nalezení svatého Kříže byli novomanželé Marešovi ubytováni v litomyšlském hotelu Aplaus. Jeho majitel potvrdil, že Leoš Mareš právě odsud zamířil k oltáři.

Personál restaurace Bohém potvrdil, že se zde včera konala svatební oslava, ovšem detaily odmítl poskytnout. "Leoš u nás před svatbou přespal a poté se od nás vydal k oltáři," upřesnil majitel hotelu David Fišer. Novomanželé tak v tomto luxusním podniku trávili hodiny před jejich velkým dnem.


Čtyřhvězdičkový hotel Aplaus patří mezi vyhlášené hotely v Litomyšli a širokém okolí. Nabízí luxusní ubytování a špičkovou gastronomii. Sám hotel je situován v blízkosti kostelu Nalezení svatého Kříže, kde se obřad konal.

 

Byl otevřen v roce 2008 a vznikl spojením tří památkově chráněných objektů. Na jeho místě stávala dříve hospoda Na Sklípku.

 

110

Galerie: Hotel Aplaus

Zdroj: Hotel Aplaus

Restaurace Bohém

Hodnocení:


V Aplausu se můžete ubytovat v pokojích a apartmánech v cenovém rozpětí od 2200 Kč do 5550 Kč v období sezóny.

 

V restauraci Bohém a v baru Muuza si mají především českou kuchyni, ale i moderní gastronomii. A ceny tu nejsou nijak při zemi. Steak vás tu vyjde až na 595 Kč. Marešovi si tedy dopřáli skutečný luxus.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

tem TN.cz
Reklama