Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.10. 2017 14:45
nová láska

Václav Klaus mladší sám nezůstal. Už žije s krásnou Simonou (31)!

Václav Klaus mladší s novou přítelkyní Simonou
Zdroj: facebook

Manželství Václava Klause mladšího (ODS) bude brzy minulostí. Poslanec požádal svou ženu Lucii o rozvod. Sám ale dlouho nezůstal. Po jeho boku už se objevila nová kráska, jednatřicetiletá Simona, která je jeho novou partnerkou.

"Ve chvíli, kdy bylo jasné, že to manželství nevydrží, jsem musel začít nějak žít," řekl Václav Klaus mladší deníku Blesk. S novou partnerkou Simonou Vandovou se seznámil v práci. Mladá žena totiž pracovala v Centru pro občanské svobody, které Klaus založil.

 

I když ukončení vztahu s Lucií potvrdil až ve středu, vztah údajně skončil už v červnu. "Řeknu jen, že jsme do června žili jako normální rodina ve všech ohledech. Jistou informaci ale náš vztah nezvládl," přiznal Klaus Blesku.

14

GALERIE: Simona Vandová

Zdroj: facebook

Simona Vandová - 1

Hodnocení:

 

 

Láska se Simonou zřejmě začala krátce po rozchodu s Lucií. S Klausem totiž tvoří pár už několik měsíců a dokonce spolu už bydlí. Ani Lucie však není sama. Podle Blesku se na veřejnosti ukazuje ve společnosti jiného muže.

 

 

Klaus si vzal o šestnáct let mladší Lucii v únoru roku 2013. Obřadu se zúčastnila jenom rodina a pár přátel. Mají spolu čtyřletou dceru Elišku. 

 

Vandová byla už údajně jednou vdaná. I Klaus už za sebou jeden rozvod má. V roce 1995 se oženil s Kamilou Pojslovou, vtah vydržel patnáct let a narodily se do něj tři děti. Pár se rozvedl v roce 2012.

ham TN.cz