Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.10. 2017 12:01
konec manželství

Václav Klaus mladší se rozvádí: "Nebyl to politický kalkul," tvrdí

Rozchod Václava Klause ml s manželkou
Zdroj: facebook
Rozchod Václava Klause ml s manželkou

Václav Klaus mladší (ODS) uspěl ve sněmovních volbách, kde získal více než 22 tisíc preferenčních hlasů. V osobním životě se mu ale nedaří – na Facebooku potvrdil rozvod se svou manželkou Lucií.

"Rád bych k tomu tady na Facebooku řekl jen, že všechny moje statusy do června tohoto roku, adorující mojí ženu nebo rodinu - nebyl nějaký marketingový kalkul, ale reálný odraz mých pocitů a pocitu zodpovědnosti a lásky, co jsem k nim cítil," napsal na svém profilu Václav Klaus mladší (48), který tak reagoval na zprávy o jeho rozvodu v dnešním tištěném vydání deníku Blesk.

 

16

GALERIE: Václav Klaus ml. s manželkou

Zdroj: facebook

Václav Klaus ml. s manželkou - 1

Hodnocení:

 

Statusy o své ženě se odstranit nechystá. "Mazat už to teď nebudu zpětně, kdo z toho chce mít radost a legraci... nic s tím nenadělám (a taky tohle mě na tom trápí nejmíň)," uzavřel. Klaus nevylučuje, že všechno neproběhne úplně hladce. V tom případě se podle něj rodiny nenávratně rozdělí. Blesku potvrdil, jejich vztah definitivně skončil 12. června.

 

Anketa

Měl Václav Klaus ml. rozpad manželství oznámit už před volbami?

Hlasovalo 1215 lidí.

 

"Celá širší rodina z obou stran byla překvapená, nikdo to netušil," dodal Blesku, podle kterého se Lucie v posledních dnech objevuje na veřejnosti s jiným mužem. Klaus však nepotvrdil, jestli stojí za jejich rozchodem právě milenec. "Řeknu jen, že jsme do června žili jako normální rodina ve všech ohledech. Jistou informaci ale náš vztah nezvládl a během měsíce manželství zkolabovalo," přiznal.
 

 

Klaus si vzal o šestnáct let mladší Lucii v únoru roku 2013. Obřadu se zúčastnila jenom rodina a pár přátel. Mají spolu čtyřletou dceru Elišku. "Seznámili jsme se úplně normálně, ve společnosti. Tehdy jsem bydlel u maminky a měl jsem takové veselejší období. Lucie byla jednou z dívek, kterou jsem tehdy potkal. Byla laskavá a milá a líbilo se mi s ní, tak jsme spolu zůstali," řekl Klaus o seznámení s Lucií v roce 2011.

 

 


Václav Klaus mladší už za sebou jeden rozvod má. V roce 1995 se oženil s Kamilou Pojslovou, tehdejší studentkou žurnalistiky. Manželství vydrželo patnáct let a narodily se do něj tři děti. Pár se rozvedl v roce 2012.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 životních omylů, které vás zaručeně dovedou k rozvodu! Vyhněte se jim
DESET signálů, že manžel chce ROZVOD

ham TN.cz