Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 12. 2017

Vánoce v Albertu budou letos opravdu štědré

Ahold
Zdroj: oficiální zdroj

Řetězec zákazníkům nabídne chutné novinky, kapry, stromečky nebo zábavu s kamionem Coca-Cola.

Vánoce jsou plné tradic, přání a kouzel. A oblíbený obchodní řetězec Albert připravil hned několik překvapení, díky kterým si jeho zákazníci budou moct vychutnat nezapomenutelný ráz Vánoc ještě lépe.

V centru svátků je již od pradávna výborné jídlo, které při společném stolování stmeluje celou rodinu. Proto pro vás jsou také letos přichystány výhodné cenové nabídky vašich oblíbených vánočních produktů. Aktuální nabídku naleznete zde.

Navíc si Albert pro letošní Vánoce připravil zcela nové sváteční speciality vánoční hvězdy, které budou k dispozici exkluzivně v jeho prodejnách. Jedná se o koleno sous vide předpřipravené metodou pečlivého pomalého pečení tak, aby se uchovala unikátní chuť a šťavnatost masa. Výborná a šťavnatá bude také speciální vepřová vánoční šunka. Pro uspokojení sladkých chutí zákazníci naleznou v sekci s čerstvým pečivem roztomilé sněhulákové koblihy, které potěší nejenom děti, ale také dospělé. A váš sváteční stůl ozdobí tradiční máslová vánočka, tentokrát ve tvaru hvězdy.

Kromě těchto specialit bude Albert také letos před svými prodejnami nabízet živé kapry nebo vánoční stromky všech druhů a velikostí. Aby nikdo nezabloudil, na webových stránkách Albertu jsou přichystány mapky s umístěním kapřích stánků i stánků se stromečky.

Všechny děti mimoto jistě potěší speciální Coca-Cola kamion, který postupně objede hypermarkety Albert po celé České republice. Kamion nabídne kouzelný vánoční program plný soutěží, vánočního tančení i zpívání se Santou a jeho skřítky. Navíc si při koupi vybraných produktů můžete domů odnést malý dárek.

Neváhejte tedy a vydejte se za odborníkem, se kterým budou vaše svátky ještě o kousek lepší než obvykle. Nadělte Vánocům štědrost.

 

Komerční článek