Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.12. 2017 14:30
Zemřel cestou domů

Vánoční párty skončila tragicky, otec tří dětí se už domů nevrátí!

Marek zemřel cestou z vánočního večírku
Zdroj: facebook, Marek Ondrus

Když manželka pustila Marka v pátek na vánoční večírek s kolegy z práce, ani ve snu ji nenapadlo, že už ho živého vidí naposledy. Třiatřicetiletý otec tří dětí totiž za nejasných okolností zemřel cestou z párty.

Neštěstí se stalo u obcí Istebné a Párnica na severozápadě Slovenska. Marek se s kolegy rozloučil krátce po páteční půlnoci a vydal se domů. Tam už ale nedorazil.


Svědci ho podle portálu topky.sk viděli živého naposledy v jednu ráno v obci Párnica. Manželka na manželův příchod čekala opravdu dlouho, ale když se nevracel ani během soboty, zalarmovala policii.

 

Mužům zákona trvalo vypátrání Marka asi čtyři hodiny. Bohužel už ale objevili pouze bezvládné tělo mezi obcemi Istebné a Párnica. Přivolaný lékař předběžně vyloučil cizí zavinění, byla nařízena pitva.


 

Ještě smutnější ovšem je, že Markovi domů scházelo už jen pár kroků - pátrači totiž tělo objevili jen 500 metrů od domova. Podle všeho byl otec tří dětí pod vlivem alkoholu, proč a jak zemřel, ale zatím jasné není.

 

Podobnou záhadu řešilo před devíti lety i Česko. Tehdy z vánočního večírku na jihu Čech zmizela Soňa Ileová. Její příběh měl ovšem ještě děsivější konec - byla zavražděna. Pachatel dodnes uniká.

pez TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama