Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.2. 2017 21:27
Vaše téma

Jiří Paroubek: Tohle vzkazuje manželce Petře a své dceři...

Zdroj: TN.cz

Dnešním hostem pořadu Vaše téma byl expremiér Jiří Paroubek, kterého před několika dny opustila manžela Petra. I o tom byla řeč, ale došlo pochopitelně také na politiku. A Jiří Paroubek nevyloučil velký návrat! Bývalého předsedu ČSSD zpovídala moderátorka Marcela Škábová.

Expremiér má za sebou několik smutných dní, kdy se snaží smířit s odchodem manželky. Přijal však pozvání do pořadu Vaše téma. Řeč byla nejen o manželce Petře a jejím odchodu, ale i o politice a naopak Paroubkově návratu do ní.

 

 Staňte se fanouškem pořadu Vaše téma na Facebooku!

 

Jedna z nejvýznamnějších věcí, které Jiří Paroubek v rozhovoru ve Vašem tématu prozradil, je jeho zájem o návrat do politiky. Vyloučil sice, že by se mohl vrátit do ČSSD v tuto chvíli a ovlivnit tak výsledek parlamentních voleb v říjnu, ale naznačil, že pak se situace změní. "Cesta do ČSSD pro mě v tuto chvíli není, ale myslím, že po volbách se to změní," uvedl Jiří Paroubek.

 

 

Všechno směřuje k tomu, že ve volbách uspěje hnutí pana Babiše. ČSSD dlouhodobě oslabuje, teď je na nějakých 13 - 14 procentech. Myslím, že je tu velký potenciál uskupení Lidovců a STAN. Pak jsou tu formace jako komunisté, to bude bez překvapení kolem 10 procent. A potom je tu pan Okamura - já myslím, že se mu podaří dostat na nějakých 8 procent. ODS, to je strana, která ztratila dynamiku..." odhadl výsledek voleb Jiří Paroubek.

 

 

 

Došlo i na to, čím a jak se Jiří Paroubek živí. "Obchod s komoditami a akciemi, ekonomické poradenství, A pak nevýdělečná věc jako je publicistická činnost," shrnul expremiér.

 

Mezi diváckými dotazy se pochitelně našly i takové, které mířily na současnou rozluku manželů Paroubkových. Patra Paroubková nedávno opustila společnou domácnost i s dcerou Margaritou. Dají se opět dohromady, zajímalo diváka...

 

 

"Já myslím, že tohle je otázka, na kterou nechci odpovídat. Uvidíme, jestli se ty věci vyjasní tak nebo onak. Ani já nemám dostatek informací," reagoval Jiří Paroubek.

 

Když však dostal dotaz, jaké největší přání by teď měl, neváhal ani okamžik: "Aby se obě dvě dámy vrátily co nejrychleji domů."

Podívejte se na reportáž Televizních novin 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBROVSKÝ ZVRAT: Manželství Paroubkových v troskách. Petra od Jiřího utekla! Důvodem je jeho bývalá žena

PLAT SNŮ: Kolik bere prezident Miloš Zeman a další politici? Z toho vám spadne brada!

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.2. | 18:07 nichts obernichts
15
A tim rymarem sprymarem je sam pan Paroubek nebo tzv. redaktor z Tn.cz? Jinak: ...
23.2. | 16:25 josefvyskoc
-12
paroubek for president ! ...neni co resit ))))))) ...
25.2. | 19:14 reypal
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zbytečně nedostal přezdívku paplbek.
24.2. | 14:55 Milan Brejcha
2
Náhlasit nevhodný komentář
Vedne spal a v noci krad !! To byl sociální demokrat.
24.2. | 01:38 Jan Pavel
4
Náhlasit nevhodný komentář
KOHO TO ZAJÍMÁ ??? JDĚTE S PAROUBKEM DO P R D EL E !!!
23.2. | 21:08 sperma1
2
Náhlasit nevhodný komentář
mnozi to berou zbytecne moc citove ty rozchody !! kdyz ho nechala baba tak si najde jinou ne ??je byvaly predseda vlady !! to jsou jedni z nejbohatsich lidi !! je smesne myslet si ze ma majetek v hodnote 10-20 mil. o kterem se vi...on toho musi mit mnohem !!! mnohem !!! vice !! najde si jinou babu !
23.2. | 20:49 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
nu, vyckejme , az se k tomu vyjadri rychtář...do te doby jsou vsechno jen plane spekulace, nebo-li kydykdy...
23.2. | 20:07 Vojta Také
7
Náhlasit nevhodný komentář
A co je nám do Paroubka ? O tom, že se přesunuje vojenská technika ze Slovenska na Ukrajinu, se mlčí.
23.2. | 18:07 nichts obernichts
15
Náhlasit nevhodný komentář
A tim rymarem sprymarem je sam pan Paroubek nebo tzv. redaktor z Tn.cz? Jinak: sam pan Paroubek me nezajima a uz vůbec ne rozpad jeho manzelstvi ... Nadpis byl ale docela vtipny.
23.2. | 18:03 Roman Skala
9
Náhlasit nevhodný komentář
Posílejte otázky, Marcelka pak vybere velkoryse jednu z nich a položí.... Pak už se poveze na přísně redigované, splaškové, bulvární vlně.
23.2. | 16:25 josefvyskoc
-12
Náhlasit nevhodný komentář
paroubek for president ! ...neni co resit ))))))) ...