Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 5. 2017
úžasná proměna

Vášnivý cyklista si splnil sen. V autě si postavil bydlení i kancelář

Pojízdná kancelář
Zdroj: Instagram, vanlifetravelogue
Tim Lutz a jeho pojízdná kancelář

Mladý Američan vyměnil klasickou pracovní dobu v městské kanceláři za pojízdné pracoviště. Ve svém autě si vybudoval obydlí i s pracovnou.

Tim Lutz z amerického Bedfordu nechtěl každý den trávit v kanceláři, kde pracoval jako programátor. Bylo mu líto, že nemá čas cestovat a především jezdit na kole.

 

"Nežil jsem život, jaký jsem pro sebe chtěl," tvrdí. Rozhodl se svou nespokojenost začít řešit a koupil si dodávku značky Nissan.

 

17

GALERIE: Pojízdná kancelář

Zdroj: Instagram, vanlifetravelogue

Pojízdná kancelář - 1

Hodnocení:

 

Lutz si z dodávky vybudoval úžasné bydlení, ve kterém mu nic nechybí. V interiéru má postel, kuchyňku, vestavěné skříně a také malou kancelář. Na střechu vozu přidělal solární panely. Z postele se může dívat i na televizi, která je připevněná nad malou kuchyňkou.

 

 

"Poháněla mě moje vášeň k jízdě na kole," řekl o svém rychlém jednání. Nyní cestuje po celé Americe a vydělává si tím slušné peníze. Jeho hlavní příjem je ze zážitků - jízdu divokou přírodou natáčí na kameru, kterou má připevněnou na helmě.

 

Videa sdílí na sociálních sítích, má sponzory, kteří mu platí za propagaci a příjem získává také z reklamy. Mladík má i blog, kde píše články o zážitcích ze svých cest. Na sociálních sítích má tisíce fanoušků.

has TN.cz