Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.6. 2017 00:30
Srážka u Vestce

Vážná nehoda na Pražském okruhu, doprava zkolabovala

Nehoda na Pražském okruhu
Zdroj: dopravníinfo.cz/Aktu.cz

V pátek před osmou hodinou večer došlo na Pražském okruhu k hromadné nehodě nejméně čtyř osobních aut. Srážka úplně zastavila provoz směrem k dálnici D1 a na místě se tak okamžitě vytvořila dlouhá kolona.

Podle portálu dopravniinfo.cz je havarovaných aut celkem pět. "Podle našich informací je na místě nejméně jeden těžce zraněný a účastníky nehody bylo třeba vyprošťovat," řekl TN.cz v devět hodin večer pražský policejní mluvčí Jan Daněk.


 

Dodal, že jeho kolegové z dopravní policie usilovně pracují na tom, aby dopravu obnovili alespoň jedním jízdním pruhem. To se podařilo po necelých dvou hodinách.


Na místě přistával i záchranářský vrtulník. Zcela obnoven byl provoz přibližně hodinu a půl před půlnocí.


16

GALERIE: Nehoda na Pražském okruhu

Zdroj: AKTU.cz

Nehoda na Pražském okruhu - 6

Hodnocení:

pez TN.cz

Diskuze

2.6. | 23:30 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyz se na to poradne podivas,tak je pulka auta sesrotovana,nekdo urcite zacal brzdit az kdyz uz byl v 2hem aute asi NEDAVAL POZOR a tak vypada vetsina bouracek.Nedodrzeni bez.vzdalenosti neznamena devastaci celeho auta,jde o nepozornost vezsina ridicu si stojiciho nebo brzdiciho auta vsimne pozde.
2.6. | 21:40 Štefan Nemeth
0
Náhlasit nevhodný komentář
allanaldik, tyhle bouračky zezadu jsou z důvodu nedodržení bezpečné vzdálenosti. Policie by za to měla nadosmrti zabavit papíry!
2.6. | 21:33 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vetsina bouracek neni zavinena rychlosti ale nepozornosti ridicu. Sledovani tachometru aby se neprekrocila rychlost. Prejizdeni, predjizdeni bez pouziti zrcatek a blinkru je bezny jev na ceskych silnicich a nepozornost s timto jevem jde ruku v ruce.Tiraci si za jizdy ctou a cuci na tv.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme