Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 6. 2018
Čelní srážka

Vážná nehoda u Kolína! Pro jednoho z řidičů letěl vrtulník

Vážná nehoda u Kolína - 1
Zdroj: TV Nova
Vážná nehoda u Kolína

Čelní srážka dvou aut ochromila v sobotu večer dopravu na silnici I/38, na obchvatu Kolína. Fabia podle svědků přejela do protisměru a srazila se s protijedoucím renaultem. Jeho řidič utrpěl nejvážnější zranění, se kterými jej do vinohradské nemocnice přepravil vrtulník.

Policisté měli původně nehodu nahlášenou jako srážku 4 aut. "Došlo k nehodě na obchvatu Kolína, podle prvotních informací se srazila čtyři auta, jsou tam tři zraněné osoby, z toho dvě těžce a na místo letí vrtulník," uvedla po 18. hodině mluvčí středočeských policistů. Ukázalo se ale, že se srazily jen dva vozy

 

111

GALERIE: Vážná nehoda u Kolína

Zdroj: TV Nova

Vážná nehoda u Kolína - 4

Hodnocení:

 

Příčiny nehody vyšetřují dopravní policisté. Podle svědků ale řidiče fabie postihl mikrospánek a přejel do protisměru do cesty černému renaultu. Ve Fabii cestovaly i děti, které taktéž utrpěly zranění. Nejhůře ale dopadl řidič renaultu.

 

Podle informací TN.cz utrpěl otevřenou zlomeninu ruky. Po vyproštění z vozu jej záchranáři dali do umělého spánku a napojili na umělou plicní ventilaci. Vrtulník jej převezl do vinohradské nemocnice. Další zraněné převezli do nemocnic sanitky.

 

 

Silnice I/38 byla na několik desítek minut kvůli vyšetřování a odstraňování následků nehody zcela uzavřena. Policisté odkláněli dopravu přes Kolín.
 

vbo TN.cz
Reklama