Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 2. 2018
Auto na střeše, 3 zranění

Vážná nehoda v Mělníku! Zasahoval vrtulník

Dopravní nehoda dvou aut v Mělníku
Zdroj: TN.cz
Policisté museli silnici v místě nehody oboustranně uzavřít. Jedno z aut zůstalo po nehodě převrácené na střechu.

Českolipskou ulici v Mělníku uzavřela v úterý večer vážná nehoda dvou osobních aut. Srážka si vyžádala 3 zraněné, z nichž jednoho musel do nemocnice dopravit vrtulník záchranné služby.

Nehoda se stala kolem půl desáté večer. Na místo po nahlášení ihned vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. Jedno z vozidel, podle svědků BMW, zůstalo po nehodě na silnici převrácené na střechu, další, sportovní speciál Škoda Fabia RS s logem firmy Cito Racing Team pak opodál mimo vozovku.

 

Celkem se při nehodě zranili 3 lidé. Jednu osobu s nejvážnějším zraněním musel z místa nehody transportovat do jedné z pražských nemocnic vrtulník letecké záchranné služby. Podrobnější informace k charakteru zranění zatím nejsou k dispozici.

 

Silnice byla po dobu vyšetřování obousměrně uzavřena po několik hodin. Přesnou příčinu nehody policisté stále vyšetřují. Zda byl některý z řidičů pod vlivem alkoholu, nebo zda je na vině nepřiměřená rychlost ukáže až další vyšetřování. Nabouraná auta museli hasiči odstranit jeřábem.
 

TN.cz
Reklama