Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 11.10. 2017 13:48
malé lásky

Vážné komplikace u porodu: Dítě se může zaseknout, varuje doktor

Zdroj: TV Nova

Dnes večer můžete sledovat poslední díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Budete svědky příběhů tří posledních rodin a rozhodně se bude na co dívat.

Představí se vám Renata Bušová (30), která do porodnice přichází s porodní dulou. Obě lehce pohrdavě konfrontují systém současného porodnictví a jsou zastánkyněmi alternativního porodu. Působí jako dvě ezoterické bytosti, jež spolu komunikují v nadpozemských sférách.

 

Porod se však bohužel zkomplikuje a lékařský tým doporučuje císařský řez z důvodu ohrožení života. Budou trvat na svém, anebo dají na rady lékařů? 

 

113

GALERIE: Malé lásky - Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal!

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: Zázrak přišel, když už to nikdo nečekal! - 1

Hodnocení:

 

Že život může opravdu začít po čtyřicítce uvidí diváci v příběhu Jany Boháčkové (45), která v domnění, že je neplodná, celý život neužívá žádnou antikoncepci.  "V 17 jsem otěhotněla a paní doktorka mi řekla, že buď si to dítě nechám a budu mít jedno, anebo to dám pryč a nikdy žádné dítě mít nebudu. Takže mám syna. Celých 27 let nepoužívám žádnou antikoncepci, protože přeci nemůžu mít děti," vypráví Jana.

 

Janě rodina miminko nepřeje:

 

Překvapení to bylo pro všechny, ale kdo se se zprávou nedokáže srovnat, jsou obě dospělé děti šťastného páru. Z Jany a Pavla se tak stávají Romeo a Julie na ruby. Nikoliv mladí milenci, ale staří milenci čelí odmítání své lásky ze strany rodiny. Jak dopadne porod v takto pokročilém věku a jak se dospělé děti postaví k novému přírůstku do rodiny?

 

 

Trojici příběhů doplní mladý pár, který se rozhodl si dítě nechat navzdory odmítavému postoji rodiny maminky. Akceptuje okolí, že jsou děti již dospělé?

 

Poslední díl Malých lásek sledujte dnes ve 21:30 na Nově! Předchozí díly najdete na NOVA Plus a VOYO!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poprvé císařem, podruhé přirozeně? Výhody a nevýhody při druhém porodu
Co může ovlivnit spolehlivost hormonální antikoncepce?

mom TN.cz