Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.4. 2018 14:27
exkluzivní ukázka

Vážně zranění: Robinson Martin málem přijde o prst! Končí ve hře?

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat další díl napínavé reality show Robinsonův ostrov. A tentokrát půjde o zdraví! Martin se totiž nepříjemně poraní. Ohrozí to jeho účast v soutěži?

Na ostrově nového kmene Tawi Tawi dojde dnes večer na pořádné drama! Třicetiletý student Martin Složil málem přijde o palec při sekání kokosů. "Pořádně jsem se řízl mačetou. Mám strach, že mi doktor řekne, že budu muset ze hry ven," obává se soutěžící.

 

Kmen navíc čeká první souboj o individuální imunitu, a zranění tak může Martina výrazně znevýhodnit. "Je blbé, že jsem sekl do palce a zrovna do místa, které se pořád hýbe. Mačeta mi prošla celou tkání až dolů. Bolí to jen maličko," přiznal.

 

17

GALERIE: Martin z Robinsonova ostrova málem přišel o palec!

Zdroj: TV Nova

Martin z Robinsonova ostrova málem přišel o palec! - 1

Hodnocení:

 

Nezastavitelná krev Martinovi potřísnila celé tělo. "Mohl by ses umýt. Chodíš tady jak na nějaké haloweenské party," komentovala Martinovo zranění s humorem ragbistka Katka.

 

 

Ohrozí zranění Martinovo další působení ve hře? A jak dopadne první souboj o individuální imunitu? Na to se podívejte už dnes večer v Robinsonově ostrově na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz