Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.7. 2018 13:28
Ošklivé zranění

Vážný úraz zpěvačky Pilarové! Je v nemocnici, ruší koncerty

Eva Pilarová
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Zpěvačka Eva Pilarová (archivní foto)

Zpěvačka Eva Pilarová musela kvůli vážnému úrazu zrušit koncert. Po ošklivém pádu, při kterém si podle Blesku zlomila stehenní kost, okamžitě zamířila do nemocnice. Podrobila se operaci.

O zranění Evy Pilarové informoval na facebooku organizátor akce, na které měla vystoupit. "Vážení hosté, z důvodu dnešního vážného úrazu zpěvačky Evy Pilarové, se koncert dnes 20. 7. 2018 od 20:00 hodin ruší," uvedl na sociální síti Pivovar Ústí nad Orlicí-Hylváty.

 

Podle informací deníku Blesk Pilarová upadla ve svém bytě a zlomila si stehenní kost. Byla převezena do jedné z pražských nemocnic, kde podstoupila operaci. Zatím není jasné, jak vážné její zranění je, ani jak zákrok dopadl.

 

 

Pilarová na začátku srpna oslaví 79. narozeniny. V pokročilejším věku jsou i zranění, která se zdají méně vážná, velký problém. Právě zlomeniny dolních končetin nebo třeba krčku mohou vést k dalším zdravotním potížím.

 

Lidé, kteří si na páteční koncert Pilarové zakoupili vstupenky, mohou volat provozní na telefonní číslo +420 773 583 027. Informace o vrácení vstupného či náhradního termínu ale zatím nejsou jasné. Pivovar čeká na vyjádření pořádající agentury.

 

Podobný úraz postihl letos v dubnu herečku Jiřinu Bohdalovou:

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama