Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 29.9. 2017 10:51
vyšetřování smrti

Vdovu po Třískovi vyslýchala kriminálka, sotva dorazila do Čech

Jan Tříska zemřel po pádu z Karlova mostu do Vltavy
Zdroj: TV Nova

Vdova po Janu Třískovi Karla Chadimová (76) dorazila do Čech z LA ve středu. Čekají ji tu bohužel smutné a nepříjemné povinnosti, související s předčasnou smrtí jejího manžela. Jednou z nich byl i výslech, kterému ji podrobila kriminálka.

Přestože se Karla Chadimová snažila dostat do Čech hned jak se dozvěděla o nehodě svého manžela, zvládla přiletět až ve středu. Tedy dva dny po jeho smrti.

 

Hned ve středu ji také podle Blesku.cz navštívila kriminální policie, která vyšetřuje Třískovu smrt. Pravděpodobně spolu řešili výsledky pitvy a vydání ostatků.

 

 

Pro paní Chadimovou to není jednoduchá situace. Truchlí, ale zároveň se snaží udržet, aby byla schopna vyřídit vše potřebné. Zároveň totiž přijela vyřídit věci ohledně Třískova pohřbu, který se pravděpodobně bude konat v Národním divadle.

 

"Nezlobte se, nebudu se k ničemu vyjadřovat. Prosím, respektujte mé soukromí,“ vyjádřila se pro Blesk. Výslech kriminálky je podle všeho rutinní záležitost. Okolnosti sobotní nehody Jana Třísky jsou totiž stále nejasné a policie pokračuje ve vyšetřování.

 

 

Jan Tříska v sobotu spadl z Karlova mostu. Podle svědků seděl na zábradlí mostu s nohama směrem do Vltavy. Podle přátel a kolegů to byl jeho rituál, který opakoval před každým natáčením. Tříska utrpěl zranění, kterým v pondělí v brzkých raníích hodinách v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích podlehl.


Proč topícímu se herci přišla pomoc pozdě? Podívejte se na vysvětlení kapitána lodi:

kik TN.cz