Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.9. 2017 10:51
vyšetřování smrti

Vdovu po Třískovi vyslýchala kriminálka, sotva dorazila do Čech

Jan Tříska zemřel po pádu z Karlova mostu do Vltavy
Zdroj: TV Nova

Vdova po Janu Třískovi Karla Chadimová (76) dorazila do Čech z LA ve středu. Čekají ji tu bohužel smutné a nepříjemné povinnosti, související s předčasnou smrtí jejího manžela. Jednou z nich byl i výslech, kterému ji podrobila kriminálka.

Přestože se Karla Chadimová snažila dostat do Čech hned jak se dozvěděla o nehodě svého manžela, zvládla přiletět až ve středu. Tedy dva dny po jeho smrti.

 

Hned ve středu ji také podle Blesku.cz navštívila kriminální policie, která vyšetřuje Třískovu smrt. Pravděpodobně spolu řešili výsledky pitvy a vydání ostatků.

 

 

Pro paní Chadimovou to není jednoduchá situace. Truchlí, ale zároveň se snaží udržet, aby byla schopna vyřídit vše potřebné. Zároveň totiž přijela vyřídit věci ohledně Třískova pohřbu, který se pravděpodobně bude konat v Národním divadle.

 

"Nezlobte se, nebudu se k ničemu vyjadřovat. Prosím, respektujte mé soukromí,“ vyjádřila se pro Blesk. Výslech kriminálky je podle všeho rutinní záležitost. Okolnosti sobotní nehody Jana Třísky jsou totiž stále nejasné a policie pokračuje ve vyšetřování.

 

 

Jan Tříska v sobotu spadl z Karlova mostu. Podle svědků seděl na zábradlí mostu s nohama směrem do Vltavy. Podle přátel a kolegů to byl jeho rituál, který opakoval před každým natáčením. Tříska utrpěl zranění, kterým v pondělí v brzkých raníích hodinách v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích podlehl.


Proč topícímu se herci přišla pomoc pozdě? Podívejte se na vysvětlení kapitána lodi:

kik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.9. | 11:28 svarcovaerika0123
37
Jasně pohřeb v Čechách. Je levnější a tady je dost blbců, kteří oslavují ...
29.9. | 12:36 josefvyskoc
-11
zavřít až zčerná !...
1.10. | 13:03 Jan Novák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu vulgaritu některých přispivatelů. Pokud si sem někteří přišli vybít své pokřivené ego měli by to zkusit někde úplně jinde. Pan Tříska byl výborný herec a zaslouží si úctu. Přívlastek světoznámý je ovšem hodně přehnaný. Upřímnou soustrast paní CHadimové a ostatním příbuzným.
29.9. | 23:35 doubbrava
12
Náhlasit nevhodný komentář
No vida. A Květa Fialová, která zůstala věrná ? Jenom v divadle ABC. Ta by si Národní divadlo zasloužila.
29.9. | 18:30 novus
-5
Náhlasit nevhodný komentář
NO, ze to omne rika nekdo kdo se chlubi ze ma v trenkach "Kolibrika" a netusi--zacotoma, tak me to vubec nebere..Ti, co jsou spokojeni sami se sebou jako tenhle rizek, maji spatny vkus..H.d.Balzac..
29.9. | 17:43 zacotomame
4
Náhlasit nevhodný komentář
svarcovaerika123, tady a diskusi je jeden takovej o kterym píšete. Má nick novus...Ale ten zase nesahá po paty Třískovi...
29.9. | 17:13 novus
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Roman Nemergut je blazen..Jedinej skym si rozumi je Milos Trasimi, kterymu ovsem nesaha ani po kotniky..
29.9. | 15:34 svarcovaerika0123
2
Náhlasit nevhodný komentář
Roman Nemergut - impotente, paroháči. Nech si svý názory.
29.9. | 15:32 novus
-7
Náhlasit nevhodný komentář
JA SI OBZVLAST CENIM TRISKOVY ROLE V" BOLSEVICKE PROPAGANDE", Majoru Zemanovi..
29.9. | 14:08 Roman Nemergut
-10
Náhlasit nevhodný komentář
svarcovaerika0123: no ty jsi ale blbá pííča (-:
29.9. | 13:06 Jaroslav Volský
28
Náhlasit nevhodný komentář
pan světoznámý herec...to mě teda dostalo...to by nebral štěky tady -pro mě byl herec tak Brabec který skutečně hrál co se dělo po válce a nic zkresleného od sluníček.
29.9. | 12:58 František Ratman
6
Náhlasit nevhodný komentář
Rodine uprimnou soustrast. Vite on treba to rozlouceni v Narodnim divadle nechtel ale kamaradi tak zvane celebrity se dost snazily a snazi tak ho nechme v pokoji odejit