Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 12. 2015
dvojnásobný mord

Ve Frýdku našli dva zavražděné bezdomovce. Už jdou po vrahovi

Zdroj: TV Nova

Ve Frýdku-Místku našli dva mrtvé bezdomovce - muže a ženu. Oba byli zavražděni. Policie podezírá dalšího člověka bez domova, ale dosud nikoho neobvinila.

Těla muže (48) a ženy (50) ležela v lese nedaleko skládky ve frýdeckomístecké čtvrti Panské Nové Dvory. Bezdomovci tam bydleli ve staré betonové pevnůstce. "Bylo zřejmé, že žena a muž byli zavražděni," uvedla bez bližších podrobností policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

 

 

Dodala, že poznatky z místa činu a vyšetřování policisty směřují ke konrétnímu podezřelému - rovněž člověku bez domova. Za dvojnásobnou vraždu mu hrozí trest patnáct až dvacet let vězení, případně dokonce výjimečný trest.

 

Další informace policie dosud neuvolnila.

tn.cz / gar

Diskuze

30.12. | 00:39 pichav
1
Náhlasit nevhodný komentář
NA 100% SI Z NEJ CHTELI UDELAT DOMOVNIKA !!!! JAKMILE NEMAJI BEZDOMOVCI DOMOV A DOKONCE ANI DOMOVNIKA !! SPOJI SE TO V NICH JAK DRATY A JSOU TO VRAZDICI BESTIE !! KAZDY CLOVEK POTREBUJE NEJAKOU JISTOTU !! KDYZ NEMAJI DOMOV TAK SI URCI DOMOVNIKA !! TENHLE NEJSPIS ODMITNUL A STARAT SE JIM O KRABICE !§
29.12. | 23:01 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
tak hlavne ze policie vi ze oba byly zavrazdeni, to je dulezite. jdou vrahovy po stope jako cvičený pes? tak je to podany.