Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 1. 2017

Ve Špindlu padá sníh i ceny celodenních skipasů

Špindlerův mlýn
Zdroj: oficiální zdroj

Skiareál ve Špindlu nabízí perfektní lyžařské podmínky a přes 20 km sjezdovek. Do 19. ledna navíc seženete skipasy jen za 590 korun, tak neváhejte a doražte!

Celodenní skipasy za akční cenu 590 korun je možné pořídit od 9. do 19. ledna 2017, a sice přes e-shop gopass.cz. Běžná cena jednodenní permanentky je přitom 890 korun na pokladně, takže si nabídku nenechte rozhodně ujít. Pokud ještě nemáte svou věrnostní kartu Gopass, registrace je zcela zdarma. Kromě nejlevnějších skipasů nabízí zákaznický systém i řadu dalších výhod a slev například v půjčovnách a prodejnách vybavení, na občerstvení v restauracích nebo aprés-ski barech a na další služby. Sledovat můžete i své odlyžované kilometry. Registrace na http://www.gopass.cz/ vám přitom zabere jen pár minut.

Špindlerův mlýn
Zdroj: oficiální zdroj


Těšit se můžete také na ideální sněhové podmínky. Skiareál Špindlerův Mlýn má v provozu více než dvacet kilometrů denně upravovaných sjezdovek všech obtížností a všechny lanovky. Po svátcích se tradičně uvolnily sjezdovky a fronty u lanovek jsou minimální. Lyžování nemá ve Špindlu prostě chybu. Vyzkoušet můžete i oblíbené večerní lyžování na Hromovce, která je v současnosti nejdelší a nejlépe osvětlenou sjezdovkou v Čechách, nebo naopak ranní Fresh Track - fantastické lyžování na čerstvě urolbovaném sněhu ještě před oficiálním spuštěním lanovek. Neváhejte a přijeďte do Špindlu!
Více na www.skiareal.cz
Špindlerův mlýn
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční sdělení