Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.1. 2016 21:17
Mrazivé foto

FOTO OSUDU: Lucie si už dříve vyfotila místo, na kterém ji našli

Zdroj: TV Nova

Z toho mrazí. Šestnáctiletá Lucie K., kterou nyní policisté objevili v Novém Jičíně mrtvou, si jen pár hodin před svým zmizením vyfotila místo, kde nyní objevili její tělo. Náhoda?

Pár holých stromů, sněhový poprašek a skála v centru záběru. To je poslední fotka, kterou Lucie K. pověsila na svůj instagramový profil. O pár hodin později zmizela.


Je tedy možné, že se Lucka celých deset dní pohybovala kolem svého oblíbeného místa na Skalkách, kde nakonec umrzla? Její spolužáci na facebooku spekulují, že by tělo těžko leželo deset dní tak blízko domů a u míst, kde místní venčí své psy a nikdo by si ho nevšimnul.


Lucie K. si vyfotila místo, kde později zemřela
Zdroj: Instagram

 


Lucčina kamarádka Katka P. dokonce tvrdí, že na místě, kde dnes parkovalo vozidlo pohřební služby, ve čtvrtek stála a popojížděla sem a tam modrá dodávka. Na to jí další lidé odpovídají, ať si to nenechává pro sebe a raději se obrátí na policii.
 


Děsivý pohled nabízí i profil Lucie K. na portálu Tumblr, na který si dala heslo, že "jsme jen zlomené děti" a pověsila citáty jako "Zabiju tě! Ale drahoušku, já už jsem mrtvá" nebo "Je mi líto, ale prostě nedokážu fungovat jako z*urvená normální lidská bytost."Lucie K. beze stopy zmizela z domova 5. ledna. Vypadalo to, jako by si jen na chvilku odskočila. "Nevzala si s sebou věci na útěk nebo pro dlouhodobější nepřítomnost doma. Při odchodu nechala doma rozsvíceno, zapnutý počítač, doklady. Odskočila si pouze s mobilem a už se nevrátila..." napsal krátce po dčeřině zmizení dívčin otec Jiří.
 


Lucku nyní našli mrtvou na novojičínských Skalkách, v lesnatém areálu s tenisovými kurty, amfiteátrem a hotelem. Tělo leželo jen přibližně 100 metrů od nejbližších rodinných domků.

pez, Lucie Cochlarová TN.cz
Reklama