Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 4. 2018
velikonoce v zoo

Velikonoční nadílku si v pražské zoo užila i zvířata! FOTO UVNITŘ

Velikonoce v Zoo Praha
Zdroj: Zoo Praha

Velikonoční pondělí si náležitě užila i zvířata v pražské zoo. Nadílka se, tak jako v minulých letech, nevyhnula ani jim!

Již tradičně se na Velikonoční pondělí nadělovalo i v pražské zoologické zahradě. Zvířata dostala dárky v podobě vajíček, pomlázek a dalších předmětů z proutí. "Tato nadílka jim mnohdy posloužila nejen jako vítaná pochoutka, ale také jako zdroj zábavy, třeba pro takového slona indického Rudiho či pro tapíry jihoamerické," popsala velikonoční nadílku tisková mluvčí Zoo Praha Lenka Pastorčáková.

 

19

GALERIE: Velikonoce v Zoo Praha

Zdroj: Zoo Praha

Velikonoce v Zoo Praha - 3

Hodnocení:

 

Lachtani jihoafričtí dostali mražené ryby, na kterých si nejvíce pochutnal samec Meloun – ten překvapil i samotné chovatele, když svůj příděl "slupnul jako malinu" a hned se poohlížel po dalším. S pomlázkou se vydováděli také papoušci, žirafy, dikobrazi nebo gorily.

 

 

Jen dva dny před velikonoční nadílkou byla v Zoo Praha oficiálně zahájena hlavní sezóna. Vedle slavnostního otevření přestavěné restaurace Gaston došlo i na křtiny mimořádně vzácných leguánů chutných. Ti dostali velmi neobvyklá jména, a to Palačinka, Čokoláda a Bramborák.

TN.cz
Reklama