Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017
oblíbená show

Dejdar ve Tváři zářil jako Špinarová! "Hrozné šaty," vzkázala

Martin Dejdar měl v dalším díle oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas nelehký úkol - ztvárnit úspěšnou zpěvačku Věru Špinarovou. Ta ale byla s jeho výkonem velmi spokojená! Co dalšího Špinarová prozradila o výkonu Marina Dejdara?

Herec Martin Dejdar se postaral o překvapení večera, když zvládl napodobit jeden z největších hlasů české populární hudby Věru Špinarovou. "Byl úžasný!" nešetřila chválou Věra Špinarová.

 

"Taková velká Špinarová tam byla. Myslím, že mu to hodně lidí pochválilo. Zvládl to se ctí," řekla zpěvačka s tím, že se jedná o jednu z náročnějších písní. "Kdyby vybrali nějakou jinou, možná by neměl takové nervy," dodala.

 

127

GALERIE: TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: 4. epizoda

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: 4. epizoda - 1

Hodnocení:

 

Zpěvačky jsme se ptali také na to, zda-li se v Dejdarovi poznala. "Z dálky mi byl opravdu podobný, ale ty šaty jsou hrozné. Tenkrát jsem ve starém klipu takové však opravdu měla. Jinak jsem šaty nikdy moc nenosila. Kdysi jsem ale nosila takový účes," okomentovala vzhled Dejdara Špinarová.

 


 

Věra Špinarová přiznala, že nevynechá snad žádný díl Tváře. "Soutěžící byli moc šikovní. Jde vidět, kolik je za tím práce a dřiny. Já bych to nikdy nezvládla," řekla. "Nemůžu říct, že bych někomu fandila více. Držím palce všem a smekám jim," zakončila oblíbená zpěvačka.

 

Jak se dařilo ostatním soutěžícím? Vystoupení všech soutěžících najdete ZDE.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Říkali mu, nedělej to, to nedáš! I přesto šel Martin Dejdar do Tvojí tváře. Proč se tak nakonec rozhodl?

Adéla Gondíková vyvedla dceru do společnosti! Tohle že je malá Nela? Podoba maminky se nezapře!

has TN.cz

Diskuze

27.3. | 00:05 picoda
1
Náhlasit nevhodný komentář
Martin to zazpival procitene (Y)
20.3. | 23:29 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Delate si pičču z poslednich ceskych zpevacek.
20.3. | 21:52 svarcovaerika0123
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Na této stránce je 8 upoutávek na Tvojí tvář. To by nestačila jedna? Kdo se na to chce dívat, tak se dívá na televizi a nemusíte s tím otravovat ještě tolikrát tady.
20.3. | 16:49 milina09
17
Náhlasit nevhodný komentář
Byli výborní všichni a paní Věra Špinarová řekla že by to nezvládla,tím vlastně usoudila jak je tato disciplína náročná,s čím jde jen souhlasit.A mimochodem,člověk se u tohoto pořadu i zasměje.Takže,za mne moc dobrý!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme