Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 12. 2017
Pátrání na Šumpersku

Verča (15) odešla ke kamarádce a už se nevrátila! Hledá ji policie

Pátrání - DOSTÁLOVÁ VERONIKA
Zdroj: Policie ČR / TN.cz
Policie hledá Veroniku Dostálovou

Policisté pátrají po patnáctileté Veronice Dostálové ze Šumperka. Dívka odešla v úterý ke kamarádce, domů už se ale nevrátila a ani o sobě nedala vědět.

Veronika Dostálová se ztratila v úterý večer poté, co babičce, u níž bydlí, řekla, že jde ke kamarádce. "Její babička ji viděla naposled 28. listopadu v 16:00, kdy měla odejít z místa svého bydliště. Z vycházky se však nevrátila a doposud o sobě nepodala žádnou zpráv," uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

 

Kamarádka, se kterou měla Veronika být, potvrdila, že se viděly. Asi do půl deváté večer spolu údajně seděly v gastrocentru Maják. Pak se ale dívka zvedla a tvrdila, že jde domů. Policisté vyhlásili pátrání a s prosbou o pomoc se obrátili i na veřejnost.

 

 

Veronika měří 160 centimetrů, je hubené postavy a vypadá výrazně starší. Má hnědé oči a hnědé rovné vlasy, od ramen dolů odbarvené. Naposledy na sobě měla černé legíny, růžové botasky a krátkou khaki bundu s kožíškem na kapuci. Dívka se výrazně líčí a nosí výrazné náušnice.

 

Policisté teď žádají případné svědky, kteří Veroniku viděli nebo ví, kde by mohla být, aby se ozvali na tísňovou linku 158 nebo přišli na nejbližší policejní stanici.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa
Co udělat proto, aby se vám NEZTRATILO DÍTĚ

epa TN.cz
Reklama