Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 8. 2016
Romantický příběh

Verča kvůli cizinci přeletěla svět! Otec čekal nejhorší, stal se opak

Verča letěla za svou láskou do USA - 1
Zdroj: facebook
V USA potkala Veronika svou životní lásku

Mladá Češka se nenechala odradit strašidelnými scénáři a následovala hlas svého srdce. Musela přeletět víc než 8 tisíc kilometrů, aby se se svou láskou vůbec poprvé setkala, stálo to ale za to.

Čtyřiadvacetiletá Veronika se s 42letým Bryanem seznámila přes aplikaci Tinder, když svou březnovou dovolenou trávil v Praze. Dvojice se ale nepotkala, protože Bryanovi zbývalo jen pár hodin, než nasedl do letadla zpět do rodného Denveru.

 

Veronika si ale s mužem nepřestala psát a za tři měsíce se hodně sblížili. A tak se dívka rozhodla, že své úspory utratí za letenku do USA, aby se mohli konečně osobně poznat. "Mezi námi ležel obří oceán a osmihodinový časový rozdíl. Šance na rande - mizerná," popsala Veronika na svém blogu.

 

Ani poté, co všechno pečlivě naplánovali, to ale nebylo jednoduché. Setkání se nelíbilo ani jedné z rodin. "Až do mého odjezdu dával otec najevo velké obavy a především rozčílení nad mou naivitou," doplnila dívka.

 

 

17

GALERIE: Kvůli lásce přeletěla Veronika svět

Zdroj: facebook

Verča letěla za svou láskou do USA - 1

Hodnocení:

 

Pro tatínka-policistu byl Bryan návnada, která buď vůbec neexistuje, nebo ji hned po příletu zneužije. "Přirozeně mě to hluboce zraňovalo. Ale za tím vším pouze stála jeho obrovská starost o mou osobu. Bál se o mě jako každý jiný táta o svou dceru," dodala Veronika.

 

I na druhé straně panovala nervozita a nesouhlas s Bryanovým rozhodnutím. "Cizí, mladá, svobodná a bezdětná dívka z malého evropského státečku jede navštívit jejich syna. Nejspíš toužím po trvalém pobytu v USA, a tak milovaného amerického synka zkusím nahnat do vdavek," vypráví Češka.

 

 

Ani jeden z předpokládaných scénářů ale naštěstí nenastal. Bryan s Veronikou se k sobě nejdříve chovali jako přátelé, při týdenní cestě po Coloradu se do sebe ale ještě víc zamilovali. A hned, jak Veronika přistála zpátky v Praze, začal šťastný pár plánovat další setkání - zřejmě se sejdou "někde na půl cesty".

 

"Stálo to za to. A všechno, co jsem zažila, překonalo moje očekávání. Na tomhle příběhu by se mohli slušně namastit scénáristé z Hollywoodu. Zdá se jako z pohádky, ale přitom se skutečně odehrál - prožila jsem ho já sama," uzavřela Veronika.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poznáte, co je na tomto zamilovaném páru neobvyklého? Podívejte se pořádně na jejich fotky a odhalíte to

Měli napsat tři slova, která vystihnou toho druhého. Její nápis ho rozplakal

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.8. | 10:59 Yoren Yoren
26
a ten Bryan z Denveru ... má ty brýle sundavací nebo přilepené ke xichtu ?
28.8. | 12:21 bimbi20
-14
Já si také píšu se dvěma Turky, které jsem poznala na dovolené a třetí Turek, ...
28.8. | 20:55 pater11
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bimbi20 to radeji nedelej, pokud si chces jeste tady nekdy neco napsat.M oje kamaradka ma neco podobneho v Ang. a jen jeho strejcek oskubal o 300 taliru a jeste ji zduchnul takove cernooke ditko, tak preji hooooodne stesticka a doufam , ze se nekdy vrati.
28.8. | 18:13 Dany CZ
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Týjo, ale celkem pěkný maso na 40ti letou paničku. Moje kláda by jí určitě udělala líp než ta plesnivá jitrnica toho dědka.
28.8. | 18:11 Dany CZ
2
Náhlasit nevhodný komentář
No a co?
28.8. | 16:24 wewed
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ja letel 20 tis km za moji nynejsi zenou....Taky jsme si jen psali dloooouho!A?Tak to v zivote proste je....jen jsem na lepsim miste nez v hnUSA....zlaty filipiny. ...
28.8. | 16:15 rexrothak
8
Náhlasit nevhodný komentář
Na první fotce vypadá Verča na 17 a amík na 55.Asi tak.
28.8. | 14:47 Vagin Analev
14
Náhlasit nevhodný komentář
Uz jsem se zase posral dojetim !
28.8. | 13:44 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
JA MYSLEL ZE JE TO PAN GOTT !!!! TREBA JE TO JEHO UTAJENY SYN !!!! KDO VI !!!! ALE TA PODOBA HOVORI !!!!
28.8. | 13:23 Rostislav Kocourek
10
Náhlasit nevhodný komentář
bimbi !!!! To vykládej někde u ohně ve vyloučené lokalitě sousedům já ti to nežeru ty Jolano !!!
28.8. | 12:29 miroslava
17
Náhlasit nevhodný komentář
bimbi20- klidně manželovi řekni že jedeš na služebku. Jestli má IQ jak ty, tak ti to spolkne i s navijákem.
28.8. | 12:21 bimbi20
-14
Náhlasit nevhodný komentář
Já si také píšu se dvěma Turky, které jsem poznala na dovolené a třetí Turek, kterého neznám, a také se chce se mnou sejít. Tak se chystám potají do Turecka. Jen nevím, co řeknu doma. Asi, že jedu na služební cestu, ale protože jsem bez práce, tak mi to manžel asi nespolkne.