Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2017
děsivá zpověď

Verunce (10) nevěřili, že ji zneužil úchyl. Popsala okamžiky hrůzy!

Zneužívání dětí
Zdroj: Profimedia

Otřesné chvíle si prožila 10letá Verunka z Tvrdošína na Slovensku. Po cestě z kostela ji měl 35letý Marek Ch. naložit do auta a odvézt na odlehlé místo. Tam ji pak měl zbít a sexuálně zneužít. Holčička se teď rozhodla o celé věci promluvit.

Hrůzostrašně vzpomínky z minulé středy si děvčátko ponese do konce života. Nejenže ji sexuálně zneužil jeden z místních mužů, ale když pak volala na policii a hledala u nich pomoc, dispečer jí nevěřil.

 

Holčička skončila v nemocnici, odkud ji propustili teprve v úterý. Slovenskému webu pluska.sk se svěřila s děsivými detaily útoku. Vracela se zrovna z kostela, kde se s ostatními dětmi připravovala na svaté přijímání. Zastavilo u ní červené auto a řidič ji začal lákat dovnitř.

 

 

"Nejdřív jí nabízel cigarety a pivo. Razantně ho odmítla, tak ji nabídl, že ji alespoň sveze domů," popsala slovenskému webu matka Veroniky Katarína. Připadal jí sympatický, tak nastoupila. Místo cesty domů ale úchyl zamířil na odlehlé místo za vesnicí. Tam si k ní přisedl a začal ji osahávat.

 

"Křičela jsem, prosila, aby mě pustil, ale zbytečně. Choval se velmi arogantně. Začal mě silně fackovat a bít po hlavě," vzpomínala na hrozivé zážitky Verunka. Útočník už skončil ve vazbě a hrozí mu až patnáct let vězení.

 

mom TN.cz