Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 4. 2017
zná přesné datum

Věštec řekl, kdy začne 3. světová válka! Dlouho čekat nebudeme

Donald Trump - atomové zbraně
Zdroj: Thinkstockphotos, Profimedia.cz
Válku prá rozpoutá Donald Trump

Už několik jeho předpovědí v minulosti vyšlo, teď Horacio Villegas tvrdí, že ví, kdy začne třetí světová válka. A pokud se nemýlí, nebude to trvat dlouho.

Už v roce 2015 předpověděl, že se Donald Trump stane prezidentem Spojených států, trefil se také v tom, že USA napadnou Sýrii. To se stalo na začátku tohoto měsíce. Teď si ale troufnul na opravdu husarský kousek, údajně totiž ví, kdy vypukne 3. světová válka.

 

Horacio Villegas, který sám sebe považuje za posla Božího, tvrdí, že jaderná válka vypukne na sté výročí prvního zjevení Panny Marie ve Fátimě. Donalda Trumpa přitom prohlásil za "iluminátského krále", který tuto válku rozpoutá.

 

Právě útok Spojených států na Sýrii považuje za první impulz, že k válce skutečně dojde. Do smrtícího globálního konfliktu se podle něj jako první zapojí Rusko, Severní Korea a Čína. Vypuknout by měl 13. května, takže za necelé čtyři týdny!

 

 

Byl to právě 13. květen 1917, kdy se Panna Marie zjevila ve Fátimě poprvé. To se pak opakovalo každý měsíc ve stejný den až do října. 13. října by podle Villegase také válka měla skončit. "Lidé by měli být připraveni, že mezi 13. květnem a 13. říjnem bude tato válka probíhat a provázet ji bude devastace, šok a smrt," varuje věštec.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zkuste si vyvěštit budoucnost po turecku

ČTENÍ Z RUKY: Co znamená dlouhý prsteník? Ptejte se věštkyně na budoucnost ON-LINE!

VĚŠTBY SE NAPLŇUJÍ: Jak skončí islámská válka podle Baby Vangy? Modlete se, ať se plete!

mom TN.cz